Sandały na platformie to znakomity pomysł na letnie obuwie damskie. Wszelkie “platformy”, podwyższenia, niekiedy nawet znaczne, silne wpływają na sylwetkę i sposób chodzenia. Ale czasem może być tak, że właśnie sandałów na platformie potrzebujemy i w nich czujemy się najlepiej w lecie.

Sandały na platformie - Idealne buty na lato

Sandały na platformie dla pań potrafią wysmuklić i wydłużyć naszą sylwetkę. Owe platformy dla sandałów damskich mogą tak naprawdę stanowić nieznaczne podwyższenie w okolicach pięty, a czasem być prawdziwą platformą, która utrzymuje nas kilkanaście centymetrów wyżej nad ziemią. W każdym razie mówimy o damskich sandałach, których użytkowniczki od ziemi oddziela cieńsza lub grubsza warstwa podeszwy. I to jest właśnie w tym sezonie letnim prawdziwy hit mody, bardzo nowe odkrycie współczesnego designu i innowacji stylizatorskich - damskie sandały na platformie. Na razie ten rodzaj obuwia nie jest noszony przez panie tak samo chętnie jak tradycyjne sandały na płaskiej podeszwie, która niemalże przylega do ziemi, lecz wydaje się, że platforma zastosowana w sandałach już zdążyła na stałe wprowadzić się do naszej mody. Noszenie sandałów na platformie - powiedzmy to sobie szczerze - trochę nobilituje, z pewnością przydaje wiele elegancji.

Takie platformowe sandały zostają zwykle wybierane przez młodsze panie lub kobiety, które młodo się czują. Wzrost nie gra przy tym roli dla nawet najwyższej platformy w sandałach, ponieważ obuwie to spotykamy na nogach kobiet każdego wzrostu.

Sandały na platformie stanowią przystosowany pod każdym względem co ciepłych sezonów zamiennik szpilek lub innych butów na obcasach. Skoro w zimowych butach można spotkać obcasy, to w przypadku letnich sandałów zobaczymy właśnie platformy.

Jakie sandały na platformie wybrać?

Tylne podwyższenie sandałów na platformie może sięgać nawet kilkunastu centymetrów. Przy czym ten rodzaj obuwia nie traci nic na wygodzie noszenia. Komfort pozostaje najwyższy, gdy wybieramy dobrych producentów. Na uwagę pod względem wzorowego zaopatrzenia w przebogaty asortyment damskich sandałów na platformie zasługują sklepy CCC online: https://ccc.eu/pl/sandaly-na-platformie.

Sandały na platformie nadają się na letni spacer nad rzeką, sobotni wypad do centrum, wakacyjną przygodę, ale ze względu na podwyższenie zawsze prezentują się godnie i elegancko, a więc nawet bardziej oficjalne okazje będą dobre do zaprezentowania się w sandałach na platformie. Istnieje teoria, że sandały na platformie panie noszą po to, aby pochwalić się swoimi nogami, ale tezie tej przeczą panie, które do sandałów na platformie zakładają np. luźne lniane spodnie lub jeansy.

W każdym razie w tych butach można zrobić wrażenie. Noszenie sandałów na platformie szczególnie przystoi paniom, które lubią czuć się modnie i pragną się nieco wyróżnić z tłumu. Oferta - np. ta kierowana do każdej pani oferta sklepu CCC - jest naprawdę przeogromna. Jeżeli zechcemy nosić sandały na platformie, to nic nas od tego nie powstrzyma, ponieważ najlepsze sklepy stacjonarne i online CCC posiadają to obuwie w dosłownie każdej stylizacji. Jak już powiedzieliśmy, sandały na platformie to część ubioru wprowadzona do mody powszechnej całkiem niedawno, lecz już znajduje wiele swoich zwolenniczek i z pewnością pozostanie z nami na dłużej.

Artykuł sponsorowany