Krakowski impresariat filmowy poszukuje statystów do serialu „Wojenne dziewczyny”, który będzie realizowany w Bielsku-Białej. W pierwszej połowie lipca akcja filmu przeniesie się do getta w 1943 roku, na ulice i do eleganckich restauracji. Planowane są przymiarki kostiumów. Statyści otrzymają wynagrodzenie płatne gotówką po planie.

Impresariat Filmowy Stars poszukuje pań i panów do występów jako przechodnie, goście kawiarni, klienci sklepów, mieszkańcy kamienic, itp. W dniach 5-16 lipca 2021 plan filmowy przeniesie się do getta, na ulice i do eleganckich restauracji. Na dzień 4 lipca planowane są przymiarki kostiumów. Stawka za udział w przymiarkach oraz jednym dniu planu zdjęciowego wynosi 100 zł, natomiast za udział tylko w planie zdjęciowym - 80 zł. Płatne gotówką po planie. Możliwość statystowania jednego wybranego dni lub przez kilka dni.

W zawiązku z historycznym charakterem produkcji poszukiwane są osoby w wieku 18-80 lat:
* bez tatuaży, bez kolczyków w nosie, brwiach, bez sztucznych paznokci, u pań preferowane długie włosy, naturalne, niefarbowane, panowie bez wygolonych boków,
* mężczyźni gładko ogoleni i bez długich włosów,
* kobiety o wzroście 164 do 174 cm, rozmiar 36 do rozmiaru 42, mężczyźni o wzroście 170 cm do 188 cm, klatka od 98 cm do 108 cm cm, dzieci od 122 cm do 140 cm.
 
Panie proszone są o przesyłanie zgłoszeń z następującymi informacjami: imię i nazwisko, rok urodzenia, wzrost, rozmiar ubrania, numer telefonu, aktualne zdjęcia twarzy z dobrze widoczną fryzurą, zdjęcia ewentualnych tatuaży z widocznym umiejscowieniem oraz zdjęcie dłoni z widocznymi paznokciami.
 
Panowie zainteresowani statystowaniem powinni przesłać zgłoszenia z następującymi informacjami: imię i nazwisko, rok urodzenia, wzrost, obwód klatki piersiowej, numer telefonu, aktualne zdjęcia twarzy z dobrze widoczną fryzurą oraz zdjęcia ewentualnych tatuaży z widocznym umiejscowieniem.
 
Zainteresowani proszeni są o informację, w jaki dzień/dni chcieliby statystować. Więcej informacji i zgłoszenia: [email protected]

bb

Foto: profil Facebook „Wojenne dziewczyny”