Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych w Bielsku-Białej został odnaleziony zaginiony w dniu wczorajszym 38-letni bielszczanin. Niestety, mężczyzna był martwy najprawdopodobniej w wyniku targnięcia się na własne życie. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci 38-latka wyjaśniają policjanci z trzeciego komisariatu.

Od wczoraj policjanci z Bielska-Białej, rodzina i przyjaciele poszukiwali zaginionego 38-letniego bielszczanina, który zaginął 6 czerwca 2021 roku (o zaginięciu informowaliśmy w artykule Policja poszukuje zaginionego bielszczanina. Może wędrować w górach - foto). W akcji zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów z Bielska-Białej oraz bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji. W poszukiwania za pośrednictwem mediów zaangażowali się również mieszkańcy regionu.

Niestety, dzisiaj w godzinach porannych zaginiony 38-latek został odnaleziony martwy. Mężczyzna zmarł najprawdopodobniej w wyniku targnięcia się na własne życie. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci 38-latka wyjaśniają policjanci z trzeciego komisariatu.

bb