Godziny spędzone na ćwiczeniach to przeżytek, wystarczy 20 minut w tygodniu z trenerem personalnym EMS! Tę formę ćwiczeń będą mogli sprawdzić od 31 maja mieszkańcy Bielska-Białej w nowej lokalizacji Studia Synergy, najdłużej działającej sieci EMS w Polsce. Z okazji rozpoczęcia działalności Studia, na treningi wprowadzające mieszkańcy miasta mogą zapisać się bezpłatnie.

- Myślę, że mieszkańcy Bielska-Białej przyjmą tę nową atrakcję równie pozytywnie, jak mieszkańcy Krakowa, miejsca pochodzenia marki Synergy. Na ul. Powstańców pojawi się studio z wysoką jakością usług, dobrą obsługą klienta i ciekawym designem. To będzie wyjątkowe miejsce na mapie miasta - mówi Bartłomiej Stanek, właściciel sieci Studio Synergy. - Zachęcam mieszkańców stolicy Podbeskidzia do spróbowania innowacyjnego, efektywnego treningu. Warto spróbować w pierwszym miesiącu po otwarciu, ponieważ nowi klienci będą mogli skorzystać z darmowego treningu wprowadzającego i dożywotniej zniżki na członkostwo - dodaje.

Jak działają ćwiczenia EMS? Elektrostymulacja pobudza 90 proc. mięśni za pomocą impulsów elektrycznych wywołujących skurcz mięśnia. EMS jest wykorzystywany w fizjoterapii jako forma rehabilitacji miejscowej. W Studio Synergy wykorzystujemy elektrostymulację do treningu całego ciała podczas jednej sesji treningowej.

Ta metoda ćwiczeń jest szeroko znana w takich krajach, jak Niemcy, Austria, Francja, Anglia i Szwajcaria. Na początku poprzedniej dekady zaczęły powstawać również punkty EMS w Polsce, a w wśród nich Studio Synergy, które było pierwszym takim miejscem w Małopolsce.

Ten styl ćwiczeń nieco różni się od aktywności fizycznej na siłowni. Trening odbywa się przy asyście doświadczonego trenera personalnego, w kameralnym i butikowym Studio. Dzięki takiemu rozwiązaniu trening EMS w Studio Synergy jest najbezpieczniejszą opcją aktywności fizycznej w czasie pandemii.

EMS to samo zdrowie!

Dlaczego warto spróbować treningu EMS w Studio Synergy? Jeden intensywny, 20-minutowy trening w tygodniu odpowiada kilku sesjom na siłowni. Szybciej i efektywniej można zrzucić zbędne kilogramy, przy dodatkowej motywacji trenera i odpowiednim żywieniu. Elektrostymulacja przyczynia się również korzystnej zmiany wyglądu ciała - ujędrnia skórę oraz działa przeciw cellulitowi.

Ta aktywność niesie również ze sobą mnóstwo aspektów zdrowotnych. Regularne ćwiczenia poprawiają wydolność płuc, eliminują ból pleców, wzmacniają mięśnie i odciążają stawy. Z tych powodów EMS jest polecany szczególnie osobom starszym i potrzebującym rehabilitacji.

Studio Synergy w Bielsku-Białej czynne od 31 maja

W pierwszym miesiącu działania klubu każdy, bez zobowiązań może uczestniczyć w bezpłatnym treningu wprowadzającym EMS. Podczas takiej wizyty można uzyskać konsultacje z trenerem personalnym, wywiad zdrowotny, analizę składu ciała i najważniejsze - mieć pierwszy kontakt z elektrostymulacją pod okiem doświadczonego trenera. Klienci, którzy zdecydują się na zakup karnetu do końca czerwca, mogą uzyskać 20% dożywotniej zniżki na członkostwo w Studio Synergy.

Zapisz się na BEZPŁATNY trening wprowadzający

Artykuł sponsorowany