Bielska studentka Magdalena Kasiborska, Miss Polski 2019 i Miss Beskidów 2019 będzie reprezentowała Polskę na tegorocznym międzynarodowym konkursie piękności Miss Universe. W finale tego prestiżowego konkursu zobaczymy 70 pięknych reprezentantek różnych krajów świata. Zwycięstwo może być początkiem wielkiej kariery.

W maju br. na Florydzie (USA) odbędzie się 69. edycja wyborów Miss Universe. Jest to jeden z dwóch najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie. Wśród 70 pięknych reprezentantek różnych krajów świata zobaczymy 20-letnią Magdalenę Kasiborską, Miss Beskidów i Miss Polski 2019. Nowa Miss Universe otrzyma koronę z rąk ustępującej królowej, którą jest Zozibini Tunzi z RPA.

Śliczna Magda, która jest studentką Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza, stanie przed wielką życiową szansą. W dotychczasowej historii konkursu tylko trzy Polki zdołały awansować do ścisłego finału. W latach 80. największe sukcesy odniosły Brygida Bziukiewicz i Joanna Gapińska, które zdobyły tytuły III Wicemiss Universe.

Finał poprzedzi dziesięciodniowe zgrupowanie w USA. Obecnie w pracowniach projektantów mody trwa przygotowanie kreacji, w jakich Magda wystąpi w pokazach konkursowych. Magdalena Kasiborska jest modelką w bielskiej agencji modelek Grabowska Models. Wkrótce więcej informacji.

bb