Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy usiłowania kradzieży w supermarkecie przy ul. Barlickiego. Mężczyzna po podliczeniu zakupów przy kasie próbował oddalić się z towarem bez płacenia. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna w dniu 21 stycznia 2021 roku usiłował ukraść towar o wartości blisko 2,5 tys. zł w supermarkecie Lidl przy ul. Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach. Klient podczas pobytu w sklepie zapakował wózek głównie alkoholem, odzieżą roboczą i narzędziami. Następnie po podliczeniu zakupów przy kasie usiłował oddalić się z towarem bez płacenia.

Po reakcji personelu mężczyzna porzucił skradziony towar i zbiegł. Jego wizerunek zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Policja publikuje zdjęcia, licząc na pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny.

Rysopis: wiek z wyglądu 35-40 lat, łysy, szczupłej budowy ciała, wzrost około 175 cm. W czasie popełniania przestępstwa ubrany był w pomarańczową bluzę, ciemnoszarą kurtkę, czarne spodnie i obuwie koloru czarnego.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10, mail: [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

bb

Foto: Policja