Drogerie, księgarnie, sklepy z żywnością i artykułami do majsterkowania i budowy. W CH Sarni Stok zrobisz bezpieczne zakupy dla całej rodziny!

Do 31 stycznia w centrach handlowych handel odbywa się z ograniczeniami, ale w CH Sarni Stok czynnych jest sporo lokali, w których możemy zrobić zakupy dla całej rodziny. Artykuły spożywcze i dla gospodarstwa domowego z łatwością znajdziemy w hipermarkecie Carrefour, w którym po niedawnej przebudowie zakupy są wyjątkowo komfortowe i każdy znajdzie coś dla siebie.

W specjalizującym się w wyjątkowych delikatesach salonie Coteca Wajos znajdziemy pyszne oliwy, nalewki, likiery, słodycze, a także sery. Na klientów czeka także Eko Pokusa z produktami ekologicznymi. O słodkie zimowe popołudnia zadba stoisko z czekoladkami Karmello. A gdy ktoś ma ochotę na włoskie jedzenie, może skorzystać z oferty włoskiej restauracji Mia Pizza, która oferuje pyszne dania na wynos.

Majsterkowicze nie muszą martwić się przerwą w swoim hobby: wszelkich niezbędnych materiałów dostarczy im Jula: multibranżowy market. Na miłośników spokojnych wieczorów czekają książki i gry w salonie Empik oraz Świat Książki. Zimowe wieczory to świetny czas na wspólne rodzinne zabawy przy planszówce czy wspólnym filmie. Drogerie Rossmann i Hebe zapraszają na zakupy artykułów higienicznych i kosmetycznych oraz środków do dezynfekcji.

Warto zajrzeć także do salonu marki Ziaja: czekają tam dobrze już znane i zupełnie nowe serie kosmetyków wyłącznie polskiej produkcji. Po pachnące zakupy zaprasza też Yves Rocher. Otwarte są Apteka Dr Max, salon fryzjerski Jean Louis David oraz punkt optyczny Inter Optyk.

Salon Media Markt jest co prawda zamknięty, ale czynne jest Biuro Obsługi Klienta, dzięki któremu odbierzemy na miejscu swoje internetowe zamówienie. Otwarte są także salony operatorów sieci komórkowych: Orange, Play, Plus GSM wraz z cyfrowym Polsatem oraz T-Mobile. Na wszystkich, którzy szukają akcesoriów do telefonów komórkowych czeka punkt Art. Power. A robiąc zakupy można przy okazji umyć samochód z zimowej soli w Myjni Samochodowej TORO, która zaprasza do skorzystania z wielu atrakcyjnych programów mycia.

***

Sarni Stok to miejsce zakupów dla całej rodziny, gwarantujące kompleksową ofertę i komfort i zakupów. Na powierzchni ponad 33 tys. mkw. znajduje się ok. 80 sklepów i punktów usługowych znanych sieci zagranicznych i krajowych, w tym marki unikalne na lokalnym rynku. Atutem centrum jest dogodne położenie przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych, prowadzących do centrum miasta, a także do Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna. Centrum posiada dwupoziomowy parking na 1350 miejsc. Liczba odwiedzin to ok. 3 miliona rocznie. CH Sarni Stok zarządzane jest przez firmę Multi Poland Sp. z o.o.

Artykuł sponsorowany