Finalistki i finaliści 32. edycji konkursu Miss i Mister Beskidów 2020 mieli wczoraj nietypowe spotkanie i okazję do integracji. W prezencie od spółki ZIAD otrzymali bezpłatne wejściówki na kolejkę na Szyndzielnię oraz wieżę widokową. Wszystkich będzie można zobaczyć na czerwonym dywanie już 4 września podczas gali w BCK.

Niestety, nie wszystkie kandydatki na Miss Beskidów oraz kandydaci na Mistera Beskidów mogli skorzystać z tej atrakcji, ponieważ część z nich przebywa jeszcze na wakacjach, a pozostali pracują. Było sympatycznie, choć ze względu na zachmurzone niebo uczestnicy spotkania integracyjnego nie mogli oglądać zapierających dech w piersiach widoków.

Film i zdjęcia z wyprawy na Szyndzielnię będzie można zobaczyć podczas gali finałowej Miss i Mister Beskidów 2020, która odbędzie się 4 września w Bielskim Centrum Kultury. Oba konkursy miały odbyć się w maju, ale zostały przełożone z powodu epidemii koronawirusa. Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym konkursów Miss Beskidów i Mister Beskidów 2020. Zapraszamy!

Wszystkie kandydatki na Miss Beskidów 2020 znajdziesz w artykule Urzekająca uroda! Śliczne kandydatki na Miss Beskidów 2020. PLEBISCYT, a kandydatów na Mistera Beskidów w artykule Mister Beskidów 2020. Przedstawiamy najprzystojniejszych! PLEBISCYT.

bb

Foto: Tomasz Widlarz, LG