Przedstawiamy jedenaście pięknych i utalentowanych nastolatek z południa Polski, z których każda marzy o koronie Miss Beskidów Nastolatek 2020. Zwyciężczynię tego konkursu poznamy na dorocznej gali w Bielskim Centrum Kultury, a już dziś rozpoczynamy plebiscyt, w którym Czytelnicy wybiorą Miss Nastolatek portalu bielsko.biala.pl. Zachęcamy do głosowania!

Trwają przygotowania do kolejnej edycji konkursu Miss Beskidów Nastolatek odbywającego się w ramach wyborów Miss Polski Nastolatek. W wyniku kilku castingów jury pod przewodnictwem organizatorki konkursów Lucyny Grabowskiej wybrało jedenaście finalistek wyborów Miss Beskidów Nastolatek 2020. Kto zdobędzie najważniejszy tytuł? Tego dowiemy się podczas zaplanowanej na 23 maja gali finałowej konkursów Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów 2020 w Bielskim Centrum Kultury.

Już teraz jednak Czytelniczki i Czytelnicy mogą wybrać Miss Nastolatek portalu bielsko.biala.pl. Zwyciężczynią plebiscytu zostanie ta z kandydatek, której zdjęcia zdobędą największą liczbę głosów (tzw. lajków). Rozpoczynamy głosowanie! Zamkniemy je 21 kwietnia 2020 o godz. 12.00, a następnie przeliczymy głosy i poinformujemy na łamach portalu o wynikach naszej zabawy. Wręczenie nagrody dla zwyciężczyni nastąpi na majowej gali BCK.

Przedstawiamy aktualne zdjęcia kandydatek wykonane przez Grzegorza Moskala oraz fotografie pochodzące z ich archiwów rodzinnych. Organizatorem konkursu Miss Beskidów Nastolatek jest agencja Grabowska Models, a portal bielsko.biala.pl jest jego patronem medialnym.

Julia Chluba /14 lat i 163 cm/ z Samborowic. Chodzi do ósmej klasy szkoły podstawowej. Interesuje się piłką ręczną, którą trenuje od trzeciej klasy podstawówki. Lubi pływać i w przyszłości chciałby ukończyć kurs ratownika wodnego. Jej pasją jest fotomodeling, uwielbia pozować. Kocha podróże i zwiedzanie. Z każdego wyjazdu przywozi niezapomniane wspomnienia. Wolne chwile spędza w swoim ogrodzie, bawiąc się z psem.

Joanna Filek /14 lat i 165 cm/ z Bielska-Białej. Jest uczennicą ostatniej klasy szkoły podstawowej. W wolnym czasie trenuje pole dance i pływanie. Wiele podróżuje z rodzicami. W przyszłości chciałaby podróżować tak, jak Martyna Wojciechowska i zwiedzić cały świat. Zamierza studiować na kierunku związanym z zarządzaniem i architekturą wnętrz.

Julia Jachimek /15 lat i 174 cm/ z Rudy Śląskiej. Interesuje się wakeboardingiem i modelingiem. Uczy się w ósmej klasie szkoły podstawowej. Stara się być osobą pozytywną. Nigdy się nie poddaje. Gdy już wyznaczy sobie jakiś cel, zawsze do niego dąży. Ma duży dystans do siebie. Zawsze stara się wprowadzić dobry nastrój w towarzystwie. Uwielbia podróżować, ponieważ poznaje wtedy nowe osoby oraz różne ciekawe kultury.

Sylwia Kolasa /17 lat i 170 cm/ z Janowic. Jest uczennicą I LO w Bielsku-Białej. Interesuje się teatrem, brała udział w festiwalach w kraju i za granicą. Wraz z grupą „eF” z Hałcnowa gra w spektaklach dla dzieci w konwencji czarnego teatru. Jej pasją jest również sport oraz pole dance. Ukończyła kurs animatora czasu wolnego i chciałaby się w tym spełniać. Lubi pracować z dziećmi.

Aleksandra Mąka /16 lat i 166 cm/ z Raby Wyżnej. Jest uczennicą liceum ogólnokształcącego o profilu humanistycznym. Jej ulubione przedmioty to historia i geografia. Od 3. roku życia tańczy balet, potem taniec towarzyski, taniec góralski ,a od sześciu lat hip-hop. Gra w siatkówkę i biega, ale najbardziej kocha sporty zimowe. Uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się gry na skrzypcach i fortepianie. Dużo podróżuje. Odwiedziła większość państw Europy, zwiedziła również Afrykę. W przyszłości chciałaby zostać prawnikiem.

Martyna Młocek /17 lat i 178 cm/ z Witkowic. Uczęszcza do liceum ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym. Stara się, aby w jej życiu nie było miejsca na nudę. Ma wiele zainteresowań i chce rozwijać się we wszystkich możliwych kierunkach. Trenuje kick-boxing, fascynuje się rysowaniem i pływaniem. Lubi czuć adrenalinę, dlatego skakała na bungee. Cieszy się, że modeling otwiera jej drzwi do nowych doświadczeń.

Paulina Porwoł /16 lat i 174 cm/ z Czernicy. Uczęszcza do pierwszej klasy LO im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Wodzisławiu Śląskim. Interesuje się wizażem. Kocha podróże. Uwielbia piec, w szczególności ciasta. Od niedawna jej pasją jest modeling, który pokochała i pragnie rozwijać się w tym kierunku. Przez trzy lata ćwiczyła taniec towarzyski. Przez pięć lat była wolontariuszką w Stowarzyszenia Działań Lokalnych, dzięki czemu nabyła wiele cennych umiejętności i poznała co jest naprawdę ważne w życiu.

Julia Skotnicka /16 lat i 168 cm/ z Bielska-Białej. Uczy się w technikum hotelarskim. Interesuje się głównie modelingiem oraz piłką ręczną. Jako hostessa udziela się aktywnie na rzecz TS Podbeskidzie. Bardzo lubi pomagać starszym osobom, ponieważ cierpienie jest jej zdaniem największym nieszczęściem, jakiego ludzie mogą doświadczyć. Ogromną radość sprawia jej gotowanie, gdyż lubi robić rzeczy, które są unikatowe i niecodzienne.

Anita Szewczyk /15 lat i 174 cm/ urodziła się w Rzeszowie, a obecnie mieszka w miejscowości Bukowno. Od najmłodszych lat kocha taniec. Zaczynała od nauki baletu, a od pięciu lat rozwija swoją pasję poprzez taniec współczesny. W wolnych chwilach relaksuje się, jeżdżąc konno. W tym roku chce rozpocząć naukę w szkole średniej o profilu prawno- artystycznym. W przyszłości chce zostać prawnikiem, aby pomagać ludziom. Przed rokiem rozpoczęła przygodę związaną z modelingiem, którą chce kontynuować.

Weronika Szpilka /17 lat i 170 cm/ urodziła się w Brukseli (Belgia), a obecnie mieszka w Czańcu. Jest uczennicą drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Kętach. Interesuje się jazdą konną. Czas wolny lubi spędzać w domowym zaciszu, czytając książki oraz ucząc się języków obcych. W przyszłości chciałaby studiować kierunek związany z medycyną.

Paulina Wróbel /17 lat i 180 cm/ z Cieszyna. Uczy się w II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie na profilu biologiczno-chemicznym. Jej największą pasją jest siatkówka, którą trenuję od siedmiu lat, a jednym z osiągnięć w tej dziedzinie jest zajęcie drugiego miejsca w wojewódzkich zawodach międzyszkolnych. Lubi taniec, który od najmłodszych lat kształciła w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej. Jest wielką optymistką. Uwielbia zwierzęta, szczególnie koty.

bb

Zdjęcie tytułowe: Studio PIXTERIOR Ula Kóska
Makijaż: SK Makeup by Sara
 
Aktualizacja 21 kwietnia godz. 12.03. Zamknęliśmy głosowanie w plebiscycie na Miss nastolatek portalu bielsko.biala.pl. Podsumowanie głosowania znajdziesz w artykule Wygrała ze zdecydowaną przewagą głosów. Mamy nową miss nastolatek!