Wielki sukces odniosły dziewczęta z Beskidów na gali finałowej konkursu piękności Queen of Poland, która odbyła się w piątek na greckiej wyspie Kos. Tytuł Queen of Poland 2019 zdobyła Roksana Pietraszko, uczennica jednego z bielskich techników!

Konkurs organizowany przez Maxima Models odbył się w Grecji na wyspie Kos. Wzięło nim udział czternaście ślicznych dziewcząt z całego kraju, w tym aż pięć przedstawicielek agencji Grabowska Models - Roksana Pietraszko, Julia Żurek, Kinga Stach, Anita Szewczyk i Urszula Lis. Dziewczyny z naszego regionu zachwyciły jury i podbiły serca mieszkańców wyspy, którym zaprezentowały się wcześniej podczas tygodniowego zgrupowania.

W wyborach Queen of Poland 2019 zwyciężyła Roksana Pietraszko, uczennica jednego z bielskich techników. Tytuł Queen of Bros 2019 zdobyła Kinga Stach, a Queen of Ramira Beach 2019 - Julia Żurek. Wszystkie są modelkami z agencji Grabowska Models. - Dziewczęta zachwyciły wszystkich. Swoim dobrym wychowaniem i klasą - mówi Lucyna Grabowska-Górecka. - Świetnie się zaprezentowały, pięknie wyglądały na scenie - dodaje.

Polscy telewidzowie będą mogli obejrzeć retransmisję tego wydarzenia - 30 listopada w telewizji Polsat.

KGO