PiS zaprezentowało dziś listy w wyborach do Rady Miejskiej Bielska-Białej. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacji, liderami w okręgach wyborczych będą Przemysław Drabek, Konrad Łoś, Andrzej Gacek, Maksymilian Pryga i Janusz Buzek. Jest również kojarzona z lewicą Bożena Kotkowska.

Listy wyborcze do Rady Miejskiej zarząd okręgowy PiS w Bielsku-Białej zatwierdził już kilka dni temu, a o ich liderach informowaliśmy w artykule PiS zatwierdził "jedynki". Zaskakujący transfer z lewicy. Zgodnie z naszymi informacjami, listy w poszczególnych okręgach wyborczych otworzą: Przemysław Drabek, Konrad Łoś, Andrzej Gacek, Maksymilian Pryga i Janusz Buzek. Ponownie o mandat radnego powalczą Bronisław Szafarczyk, Piotr Ryszka, Barbara Waluś, Grażyna Nalepa i Roman Matyja.

Na listach brakuje m.in. Maurycego Rodaka, Bogny Bleidowicz (nie kandydują w wyborach) oraz Karola Markowskiego, którego start jest przesądzony z KWW Jacka Krywulta. Na miejscu trzecim w okręgu nr 3 pojawi się kojarzona z lewicą była poseł i miejska radna Bożena Kotkowska.

bak