Soczyste i świeże owocowe przekąski zamiast batonów z automatu popijanych energy drinkiem podczas przerwy śniadaniowej? Brzmi nieźle, szczególnie upalnym latem. Firma EkoFruit (www.ekofruit.pl) z Jawiszowic zapewnia pracownikom bielskich firm witaminowego orzeźwiającego "kopa". Zwiększając wydajność i dbając jednocześnie o budżet firmy, w łatwy sposób da się zadbać o lepszą atmosferę wśród pracowników.

Od kilku lat pracodawcy dbają o pracowników nie tylko poprzez politykę płacową, ale stosując również pozapłacowe benefity. Karty na siłownie, dofinansowania do obiadów, dodatkowa opieka medyczna i imprezy integracyjne to nie wszystko, co może służyć zwiększaniu lojalności pracownika. Na terenie Bielska-Białej, Krakowa i Katowic rosnącą popularnością cieszy się dostawa owoców. Truskawki, borówki, ananasy, banany, jabłka, kiwi i winogrona. To tylko część ze składników deserów, które firma EkoFruit dostarcza do firm codziennie lub w wybrane dni tygodnia.

Opinia pracowników jest jednoznacznie pozytywna. Taka forma motywacji buduje obraz firmy jako miejsca dbającego nie tylko o efektywność pracy, ale także o komfort i zdrowie pracowników, które jest dla wydajności i małej absencji warunkiem koniecznym. Nawet tam, gdzie infrastruktura uniemożliwia tworzenie dobrze wyposażonych pomieszczeń socjalnych, tam owocowe przekąski w trakcie dnia mogą tworzyć przyjazną atmosferę pracy.

Średni koszt usługi EkoFruit to 15 zł miesięcznie na osobę przy ośmiu dostawach. Realnie jeszcze mniej, gdyż koszt zakupu pracodawca może odliczyć od podatku. Sezonowe owoce odbierane są od lokalnych rolników, a potem wraz z owocami tropikalnymi tworzą zestawy zgodne z preferencjami klientów. O jakości usługi i smaku dostarczanych przekąsek można przekonać się za darmo. Bez zobowiązań zamówienie na próbną dostawę można złożyć mailowo na adres [email protected].

Artykuł sponsorowany