W bielskiej restauracji Wirtuozeria w hotelu Na Błoniach odbyła się dziś gala finałowa regionalnych konkursów piękności. Miss Beskidów 2017 jest od dzisiaj 23-letnia andrychowianka Katarzyna Żydek, a Miss Południa Nastolatek 2017 - 15-letnia ligocianka Aleksandra Wyszomierska.

To była już 29. edycja konkursu Miss Beskidów, który od początku organizuje Agencja Grabowska Models. O korony Miss Beskidów oraz Miss Południa Nastolatek ubiegało się po dziesięć pięknych kandydatek, które na gali zaprezentowały się publiczności w modnej odzieży, z artystyczną biżuterią. Nastolatki dodatkowo wykazały się czasem zaskakującymi talentami.

Każda kandydatka miała swoje wielkie atuty, dlatego werdykt jury nie mógł być jednogłośny. Decyzją jury Miss Beskidów 2017 została 23-letnia Katarzyna Żydek z Andrychowa, a Miss Południa Nastolatek - 15-letnia Aleksandra Wyszomierska z Ligoty. Gratulujemy wszystkim laureatkom!

Podczas gali ogłoszono oficjalne wyniki głosowania naszych Czytelników na najpiękniejsze dziewczęta internetu. Przez nieco ponad miesiąc wszystkie kandydatki zbierały tzw. lajki przy swoich zdjęciach zamieszonych w specjalnej zakładce. Wygrały te, które zgromadziły najwięcej głosów. Miss portalu bielsko.biala.pl 2017 została 21-letnia bielszczanka Joanna Mędrzak, a Miss Nastolatek portalu bielsko.biala.pl 2017 jest 17-letnia żywczanka Martyna Pękała.

Portal bielsko.biala.pl był patronem medialnym obu konkursów. Obszerną fotorelację z gali znajdziesz w artykule Wybraliśmy najpiękniejsze.

bb