Komitet Obrony Demokracji przygotowuje się do kolejnej demonstracji w obronie standardów demokratycznego państwa prawa. Tym razem będzie to wielki marsz komitetów z różnych miast kraju, w którym wezmą udział przedstawiciele regionu Podbeskidzie.

W sobotę, 27 lutego odbędzie się w Warszawie marsz członków i sympatyków Komitetu Obrony Demokracji. Jego myślą przewodnią będą słowa Lecha Wałęsy wypowiedziane w 1989 roku w Kongresie USA: - MY, NARÓD! Komitet Obrony Demokracji regionu Podbeskidzie zachęca wszystkich zainteresowanych do wspólnego uczestnictwa.

 - Naczelną ideą organizatorów jest zademonstrowanie w jednym miejscu siły i determinacji członków i sympatyków KOD - poinformował nas rzecznik KOD Podbeskidzie Patryk Hola. - Pragniemy uzmysłowić obecnej władzy, iż nigdy nie zgodzimy się na łamanie demokratycznych standardów państwa prawa. Wspólnie wyrazimy sprzeciw wobec poczynań rządzących i damy do zrozumienia, iż jesteśmy siłą, z którą każda władza musi się liczyć.

Marsz rozpocznie się o godz. 13.00 na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Więcej informacji dotyczących wyjazdu można uzyskać, pisząc na adres: [email protected] lub odwiedzając profil KOD na Fb.

bb