W ostatnim tygodniu sierpnia w Bielsku-Białej odbędzie się turniej preeliminacyjny futsalowej Ligi Mistrzów. Oprócz drużyny bielskiego Rekordu, do rywalizacji przystąpią mistrzowie Litwy, Szkocji oraz Finlandii.

Na czwartkowym losowaniu grup UEFA Futsal Cup w szwajcarskim Nyonie obecny był prezes Rekordu Janusz Szymura, który wykorzystał ten czas, aby dograć szczegóły organizacyjne turnieju w Bielsku-Białej. Nasz portal będzie patronem medialnym bielskich zawodów Ligi Mistrzów.

 - W trakcie pobytu w Szwajcarii udało się dojść do porozumienia w sprawie praw telewizyjnych. Stacja Orange Sport zamierza pokazać bielski turniej. Zawody organizujemy dla kibiców i to z myślą o nich ustalamy kolejne szczegóły imprezy - podkreślił prezes Szymura w rozmowie z naszym portalem.

Wstępna koncepcja turnieju zakłada rozgrywanie spotkań w hali pod Dębowcem - w czwartek, piątek oraz niedzielę (27-31 sierpnia). Bardzo atrakcyjnie mają być ceny biletów wstępu na spotkania. Całodniowy bilet kosztować ma 10 zł, a za karnet na wszystkie dni imprezy zapłacimy 20 zł. Kobiety oraz młodzież pod opieką dorosłych - wstęp bezpłatny.

bak