REKLAMA

Digital Foto s.c.

Wykonujemy wszystkie usługi związane z fotografią, od fotografowania po druk zdjęć. Wykonujemy również najlepsze zdjęcia do dokumentów w bardzo krótkim czasie.

Digital Foto s.c.
Usługi fotograficzne
ul. 11 Listopada 42
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 48 26
http://www.foto.bielsko.pl

Profesjonalna fotografia ślubna na najwyższym poziomie i w rozsądnej cenie, jak również reportaże z Komunii Świętych, chrztów oraz wszelkich uroczystości.
Zajmujemy się również obsługą firm w zakresie fotografii reklamowej, produktowej czy fotografowaniem imprez firmowych.

Digital Foto s.c. jest autoryzowanym laboratorium fotograficznym Fujifilm i posiadamy potwierdzające to certyfikaty.

Wykonujemy cały szereg usług związanych z fotografią, ale przede wszystkim zajmujemy się najwyższej jakości fotografią ślubną w studio i plenerze oraz reportażem w kościele i USC. Śluby nie są jednak naszą jedyną specjalnością. Wykonujemy również doskonałe reportaże i sesje zdjęciowe na I Komunii Świętej, chrztach oraz innych uroczystościach.

Obsługujemy również firmy w szeroko pojętym zakresie usług fotograficznych, od fotografii reklamowej i produktów po obsługę imprez firmowych.

Nasze studio zawsze czeka na Państwa pomysły i propozycje które chętnie zrealizujemy ponieważ uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do naszego studia oraz sklepu z szerokim wyborem: ram, ramek, antyram, albumów oraz innych akcesoriów. Na miejscu wykonujemy najwyższej jakości zdjęcia do wszystkich dokumentów - dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, dyplom, wiza i inne.

Zdjęcia drukujemy w rozmiarach od 9x13 do 30x90cm na papierach Fujifilm (również Silk i Pearl). Posiadamy ploter dzięki któremu możemy drukować zdjęcia o wielkości nawet 100x150cm na papierach oraz płótnie Fujifilm. Istnieje również możliwość naklejenia zdjęć na 5mm piankę usztywniającą.

Wykonujemy fotogadżety z dowolnym nadrukiem, takie jak: kubki, poduszki, koszulki, puzzle, podkładki pod mysz, magnesy i inne.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: jaksa, digital foto, usługi fotograficzne, fotografia, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotografia reklamowa, sesja, sesja ślubna, sesja zdjęciowa, zdjęcia, studio, plener, sesja w plenerze, jaksa bielsko, digital foto bielsko, usługi fotograficzne bielsko, fotografia bielsko, fotografia ślubna bielsko, zdjęcia ślubne bielsko, fotografia reklamowa bielsko, sesja bielsko, sesja ślubna bielsko, sesja zdjęciowa bielsko, zdjęcia bielsko, studio bielsko, plener bielsko, sesja w plenerze bielsko

Stronę odwiedzono: 64953 razy.
Aktualizacja: 2018-04-19 09:37:32
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 2

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Dawid (współwłaściciel)
Tak się składa, że nas pierwszy minilab analogowy był pierwszym w Bielsku-Białej i osiemnastym w Polsce. Jeśli chodzi o minilab cyfrowy to nasz był drugi w Bielsku-Białej, a pierwszy był ustawiony 3 miesiące wcześniej w jednym z dużych marketów (nazwy sieci tutaj celowo nie podam), w tej chwili sieć ta nie posiada minilaba w Bielsku-Białej.

Tak więc Panie Andrzeju to co wcześniej napisałem (tekst został już zmieniony na zupełnie inny) a nadal pisze na nasze stronie www jest CAŁKOWICIE zgodnie z prawdą. Z pewnością wiele osób może to potwierdzić.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających nasz wpis.
2014-02-05, 23:55
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
Andrzej
Wy chyba chcieli byście pierwsi pracować na minilabie w Bielsku
2008-12-20, 01:21
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

Foto Artur - Laboratorium Fotograficzne
FOTO ARTUR - Studio i laboratorium fotograficzne - Ekspresowe wywoływanie zdjęć, zdjęcia do dokumentów w 15 minut, Fotoobrazy na płótnie, Fotoksiążki, reprodukcje starych fotografii, sesje zdjęciowe, ...
Foto Artur - Laboratorium Fotograficzne
ul. 1 Maja 7
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 32 31

Foto Bernaś Mirosława Bernaś
Wykonujemy szeroki zakres usług.  Zapraszamy.   Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 9-17 ;  sobota 10-13
Foto Bernaś Mirosława Bernaś
ul. 11 Listopada 31
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 34 82, 603 584 263

REKLAMA
ŁADOWANIE..