REKLAMA

Suzuki Japan Motors

Autoryzowany dealer i serwis Suzuki

Suzuki Japan Motors
Salony samochodowe
ul. Wyzwolenia 95
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (33) 827 00 20
http://www.suzuki.japanmotors.pl

Działamy na rynku motoryzacyjnym już od 1992 roku, a od 1998 jako część Grupy PGD .
Działamy z sukcesami - ucieszyliśmy nowymi samochodami już kilkanaście tysięcy klientów. Biorąc pod uwagę wysoką ocenę samochodów japońskich, rosnące przekonanie o ich niezawodności i coraz powszechniej zauważane niskie koszt eksploatacji, zdecydowaliśmy się na oferowanie naszym klientom samochodów właśnie z Kraju Wschodzącego Słońca.

Od stycznia 2003 roku, jako Japan Motors, jesteśmy autoryzowanym dealerem Nissana. Uzyskaliśmy także autoryzację Suzuki i Mitsubishi i tym samym staliśmy się jednym z pierwszych w Polsce dealerstw wielomarkowych. W przestronnym, klimatyzowanym salonie mają Państwo możliwość poznania interesującej, szerokiej i regularnie wzbogacanej oferty dwóch czołowych japońskich producentów samochodów. Chcąc zapewnić Państwu komfort i najwyższą jakość obsługi, pod gościnnym dachem Japan Motors oferujemy załatwienie wszelkich spraw związanych z zakupem samochodu - z jego ubezpieczeniem i finansowaniem (zarówno poprzez kredyt, jak i leasing), a także sprzedaż Państwa używanego samochodu. Japan Motors to również autoryzowane przez Mitsubishi, Nissana i Suzuki serwisy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Zapraszamy do skorzystania z oferty salonów Japan Motors!

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Japan Motors, Japan Motors - Autoryzowany Dealer Suzuki, Japan Motors - Autoryzowany Dealer Suzuki Bielsko-Biała, komisy samochodowe, komisy samochodowe Bielsko-Biała, komisy, samochody

Stronę odwiedzono: 37701 razy.
Aktualizacja: 2019-10-17 14:09:32
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

Inter Welm - Autoryzowany Dealer Skody
Zapraszamy do naszego salonu Skody
Inter Welm - Autoryzowany Dealer Skody
ul. Sarni Stok 1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 497 10 80

REKLAMA
ŁADOWANIE..