W zawodach wystartowała cała czołówka polskich karateków oraz zawodnicy m.in. z Belgii, Holandii, Rosji, Ukrainy, Czech i Słowacji. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a zwycięzcy i medaliści zasłużyli na najwyższe uznanie.
W klasyfikacji medalowej pierwsze miejsce zajął Champions Klub Belgium przed Bodaikanem Szczecin , Union Lwów i SOYZ Kalinigrad.

Klub Sportów Azjatyckich z dorobkiem 4 brązowych medali uplasował się na 20 pozycji na 30 klubów sklasyfikowanych. Największy sukces wywalczyła drużyna kumite młodzików (14-15 lat) w składzie (Kamil Woźniak, Mateusz Adamiecki, Mateusz Pysz) zdobywając wśród 17 drużyn 3 miejsce, ustępując jedynie Champions Klub Belgium (pierwsze miejsce) i Łódzkiemu Klubowi Karate. Również drużyna kata młodzików (14-15 lat) w składzie (Mateusz Tomiczek, Rafał Waluś, Damian Połtorzecki) i drużyna żaków (10-12 lat) w składzie (Dawid Zorn, Dawid Pietrzak, Mateusz Tomiczek) wywalczyły 3 miejsce. Wśród kata drużynowego młodzików karateków z „Atemi” wyprzedziły drużyny Kamikaze Stargard Szczeciński (pierwsze miejsce) i drużyna Kaisho Białystok (drugie miejsce) a drużynę żaków dwa zespoły SOYZ Kaliningrad. W konkurencji kata indywidualnym żaków (10-12 lat) trzecie miejsce wywalczył Mateusz Tomiczek przegrywając z zawodnikiem z Kalininigradu i Bratysławy.