Armatura Kraków - BKS II Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (14, 16, 16)
Stan rywalizacji 1:0 dla Armatury (gra do 3 zwycięstw - drugi mecz jutro niedziela 25.II. 2007 godz.11.00).
Opis meczu:
Set I
  Dobry blok krakowianek nie pozwala na wiele przyjezdnym. Początek dla krakowianek 5:0. Trener gości, Zbigniew Krzyżanowski, szybko wykorzystuje oba przysługujące czasy, ale nie zmienia to obrazu gry. Skutecznie atakują zawodniczki Armatury, powiększając systematycznie przewagę. Przy setowej piłce, po raz pierwszy zawodniczki BKS zatrzymują blokiem Katarzynę Holocher , ale sędziowie zgodnie orzekają, że piłka po bloku wychodzi minimalnie w aut. 25:14

Set II
   Aluprof nadal nie może poradzić sobie ze szczelnym bokiem Armatury. Atakująca BKS, Sandra Szczygioł kilka razy popisuje się atomowym zbiciem, lecz nawet częściej bije w aut lub w blok. Akcje dla Armatury często kończy juniorka Kaja Rydzyńska. Wygrywamy spokojnie 25:16.

Set III
   Początek seta zapowiadał wyrównaną walkę, ale już w okolicach 10-tego punktu gra przypominała pierwszy i drugi set. Krakowianki skuteczniej blokują i dużo skuteczniej grają w obronie. W zespole z Bielska coraz częściej dochodzi do nieporozumień, czego skutkiem jest żółta kartka dla Sandry Szczygioł za używanie słów nie do zacytowania :). Nie miało to wpływu na wynik, bo było juz 19:11 dla Armatury. Ostatecznie set wygrywamy 25:16 i mecz 3:0.