lista ogłoszeń

Szlifierz Uniwersalny - Praca od zaraz!

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

APLIKUJ --> https://eurowork.recruitify.ai/job/pl-szlifierz?sourceId=1451&dschid=true

Dla naszego Klienta w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SZLIFIERZ UNIWERSALNY

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas

Obowiązki:
- Obsługa maszyn konwencjonalnych, w tym szlifierek do wałków, otworów i płaszczyzn
- Dbałość o stan maszyn, narzędzi i sprzętu oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- Przestrzeganie zasad BHP i ochrony przeciwpożarowej na miejscu pracy
- Sumienne i terminowe wykonanie powierzonych zadań, dbałość o wysoką jakość wykonanej pracy

Wymagania:
- Wykształcenie: co najmniej zasadnicze zawodowe (preferowane kierunki związane z obróbką skrawaniem)
- Znajomość obróbki metali
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
- Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
- Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
- Dodatkowe umiejętności (mile widziane):
- Uprawnienia na żurawia lub suwnicę sterowaną bezprzewodowo, konieczne do obsługi maszyn

Co możemy Ci zaoferować?
- Umowę o pracę z atrakcyjną stawką
- Stabilne zatrudnienie na pełen etat
- Prace w systemie 2 zmianowym bądź 3 zmianowym
- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych podnoszących kwalifikacje
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu
- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
Kategoria: Inne
Dodano: 2024-05-22

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
+48509817647
Ogłoszenie wyświetlono: 60 razy