lista ogłoszeń

Technik konstrukcji - Praca od zaraz!

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

APLIKUJ --> https://eurowork.recruitify.ai/job/pl-pracownik-dzialu-konstrukcyjno-technologicznego?sourceId=1451&dschid=true

Dla naszego Klienta w Polsce, który operuje w branży sportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU KONSTRUKCYJNO-TECHNOLOGICZNY

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas

Obowiązki:
- Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej
- Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywności i jakości pracy
- Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
- Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych
- Zapewnienie zgodności z normami i standardami branżowymi

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne
- Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość zagadnień związanych z produkcją przekładni zębatych oraz procesów obróbki skrawaniem
- Znajomość pakietu Office, AutoCAD, Inventor

Co możemy Ci zaoferować?
- Umowę o pracę z atrakcyjną stawką
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu
- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

APLIKUJ --> https://eurowork.recruitify.ai/job/pl-pracownik-dzialu-konstrukcyjno-technologicznego?sourceId=1451&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
Kategoria: Inne
Dodano: 2024-05-22

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
+48 515103720
Ogłoszenie wyświetlono: 58 razy