REKLAMA
lista ogłoszeń

GRA XXL DZIECI BEZPIECZNE do skakania, nauki

Integracyjne, wielkie gry XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to edukacja o bezpieczeństwie i pomoc dydaktyczna w szkole i przedszkolu. Gry z serii DZIECI BEZPIECZNE uczą dzieci jak chronić się przed zagrożeniami i dbać o bezpieczeństwo w życiu codziennym.

Gry XXL z serii DZIECI BEZPIECZNE uczą przez ruch i wspólną, super zabawę. Każda gra XXL to doskonałe narzędzie prewencyjne i edukacyjne dla Policji, Straży Miejskiej, Pożarnej, szkoły i przedszkola.

Zobacz integracyjne gry XXL dla dzieci z serii DZIECI BEZPIECZNE:
www.kangurgra.pl https://kangurgra.pl/kategoria-produktu/gry-xxl/dzieci-bezpieczne-gry-xxl/
- BEZPIECZNI NA DRODZE
Gra uczy dzieci jak bezpiecznie poruszać się po mieście. - BEZPIECZNI z POLICJĄ Gra uczy dzieci wiedzy o ruchu drogowym i kreuje pozytywny wizerunek Policji. - BEZPIECZNI ze STRAŻĄ MIEJSKĄ Gra uczy dzieci wiedzy o ruchu drogowym i kreuje pozytywny wizerunek Straży Miejskiej. - BEZPIECZNI ze STRAŻĄ POŻARNĄ Gra uczy dzieci wiedzy o zagrożeniach związanych z ogniem i pożarem i kreuje pozytywny wizerunek Straży Miejskiej. - BEZPIECZNI w SEICI (w Internecie) Gra uczy dzieci wiedzy o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu. - BEZPIECZNI NA ROWERACH Gra uczy dzieci jak bezpiecznie poruszać się na rowerze. - BEZPIECZNI NAD WODĄ Gra uczy dzieci bezpieczeństwa i kultury wypoczynku nad wodą i na plaży. - BEZPIECZNI NA DRODZE MINI Gra uczy przedszkolaki jak bezpiecznie poruszać się po drodze.
Poznaj też edukacyjne gry z serii: > EKOMANIA > POLSKIE ZWIERZETA > ZDROWE DZIECI
KangurGra.pl jest producentem integracyjnych gier formatu XXL dla dzieci: Oferta: - ogromne gry edukacyjne XXL dla dzieci do nauki i zabawy, po których można skakać jak kangur - gry podłogowe, korytarzowe, ogrodowe, plenerowe do szkół, przedszkoli, na świetlicę (np. klasy, kalkulator, stópki etc.) - duże GIERKI stolikowe – wielkie i ekologiczne gry stolikowe do szkoły i na świetlicę - eko gry planszowe – klasyczne ekologiczne planszówki do rodzinnej rozgrywki - warsztaty komiksowe - warsztaty z projektowania gier https://www.kangurgra.pl/warsztaty.html - studio graficzne studiokomiks.pl
Gry od KangurGra.pl są wyjątkowe, ponieważ są to ręcznie malowane, autorskie projekty polskich twórców. KangurGra.pl tworzy gry pod czujnym okiem pedagogów i specjalistów. Można do gry dodać swoje logo, własne pytania a nawet kod QR – aktywny link.
Gry od KangurGra.pl to dla dzieci efektywna nauka, radość i ruch, czyli wspaniała zabawa.
Zapraszamy do owocnej współpracy.
kangurgra@gmail.com www.kangurgra.pl 600977872
Nasze inne marki: www.studiokomiks.pl (studio grafiki, komiksu i reklamy pop art)
www.artmedstudio.pl (ilustracja medyczna, naukowa, anatomiczna)
Kategoria: Inne
Dodano: 2024-05-09

Dane kontaktowe:

E-mail:
[email protected]
Telefon:
600977872
Adres:
Kraków
Ogłoszenie wyświetlono: 52 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

Usługi Wod/Kan
Usługi Wod/Kan
dodano: 2024-05-23
Regeneracja stacyjek Ford
Regeneracja stacyjek Ford
dodano: 2024-05-22
SZEF(-OWA) KUCHNI W RESTAURACJI
SZEF(-OWA) KUCHNI W RESTAURACJI
dodano: 2024-05-22
Tokarz maszyn CNC - praca od zaraz!
Szlifierz Uniwersalny - Praca od zaraz!
Technik konstrukcji - Praca od zaraz!
REKLAMA
ŁADOWANIE..