lista ogłoszeń

Praca w Rejestracji gabinetu stomatologicznego

4-fotelowy gabinet stomatologiczny, mieszczący się w centrum miasta, zaprasza do współpracy Rejestratora/Rejestratorkę.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój.

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie dokumentacją pacjenta,

- Umawianie i koordynowanie wizyt,

- Przyjmowanie płatności za usługi,

- Promowanie dodatkowych usług oferowanych przez placówkę,

- Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi,

- Współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania placówki,

- Prowadzenie promocji i kampanii marketingowych,

- Zarządzanie terminarzem pracy lekarzy.

Mamy do zaproponowania:
- Wynagrodzenie 4000 zł netto,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące),

- Cały etat,
- Jedna zmiana 09:00-17:00,
- Parking obok placówki, pokój socjalny.

Pracujemy na własnym oprogramowaniu.
Gabinet jest otwarty od poniedziałku do piątku.

Oczekiwania:
- Doświadczenie w gabinecie stomatologicznym
- Dyspozycyjności do pracy na cały etat
- Umiejętność komunikacji z pacjentem
Dodatkowo co sobie cenimy: otwartość na ludzi, dobra samoorganizacja, miła aparycja, uśmiech, przyjemność z wykonywanej pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:
tel. 731-644-255
e-mail: [email protected]

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Rejestratora/Rejestratorki oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”
Kategoria: Inne
Dodano: 2024-04-26

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
731644255
Adres:
Jastrzębie-Zdrój
Ogłoszenie wyświetlono: 41 razy