REKLAMA
lista ogłoszeń

Internetowy kurs marketingu cyfrowego

Jeśli szukasz kursu, który pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wykorzystania narzędzi marketingu cyfrowego, to mamy coś specjalnie dla Ciebie!  NOWOŚĆ!! Digital Marketing – kurs marketingu cyfrowego online z certyfikatem to idealna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć karierę w digital marketingu, przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie promować swoje produkty/usługi online, a także specjalistów marketingu, którzy chcą uaktualnić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę. Kurs przygotowuje do pracy specjalisty do spraw mediów interaktywnych.

W ramach kursu dowiesz się, jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe, poznasz różnorodne platformy społecznościowe i nauczysz się tworzyć skuteczne kampanie reklamowe. Zrozumiesz, jak działa optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) i nauczysz się tworzyć wartościowe treści na stronę internetową. Poznasz techniki analizy danych, które pomogą Ci monitorować i mierzyć efektywność swoich działań marketingowych online.

Zdobyte umiejętności potwierdzimy powszechnie uznawanymi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum szkoleń MG-edu
Kategoria: Inne
Dodano: 2024-03-19

Dane kontaktowe:

E-mail:
[email protected]
Telefon:
663904349
Adres:
Cała Polska
Ogłoszenie wyświetlono: 89 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

REKLAMA
ŁADOWANIE..