lista ogłoszeń

Operator maszyn CNC Praca

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Typ pracy: Umowa o pracę,
Lokalizacja: Bielsko - Biała,

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn sterowanych numerycznie i urządzeń produkcyjnych,
- obsługa narzędzi pomiarowych,
- kontrola wzrokowa gotowych wyrobów lub za pomocą narzędzi pomiarowych,
- realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe,
- utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku,
- dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku,
- nadzór nad właściwym przebiegiem procesu produkcji wyrobu.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
- znajomość zagadnień obróbki skrawaniem,
- znajomość z rysunku technicznego i narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji,
- wsparcie i współpraca z innymi działami,
- możliwość rozwoju.

Brzmi dobrze? Aplikuj a resztę Cię nauczymy!
Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu w tytule wpisując nazwę stanowiska lub
możesz też wysłać CV na adres: [email protected]

Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'
Kategoria: Inne
Dodano: 2022-08-03

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
533 300 590
Adres:
Romualda Traugutta 10
Ogłoszenie wyświetlono: 354 razy