REKLAMA
lista ogłoszeń

OSUSZANIE BUDYNKÓW WYNAJEM OSUSZACZY

Firma Firbau specjalizuje się w osuszaniu zalanych  piwnic, garaży, domów, mieszkań, hal i budynków użyteczności publicznej. Nasze pochłaniacze wilgoci doskonale radzą sobie z zalanymi ścianami, podmokniętymi fundamentami, mokrymi murami i posadzkami. Nasza oferta zaczyna się od propozycji profesjonalnego pomiaru wilgotności, oględzin przy użyciu kamery termowizyjnej oraz oszacowaniu czasu walki z korozją ścian, osuszaniem posadzki czy pochłanianiem wilgoci ze ścian. Kolejnym punktem osuszenia pomieszczenia jest ustawienie odpowiedniej mocy i wydajności urządzeń osuszających – pochłaniaczy wilgoci, które usuną zawilgocenie z posadzki, fundamentu, muru, ściany.

Po dokładnym osuszeniu i skontrolowaniu profesjonalnym urządzeniem poziomu wilgotności w posadzce, fundamencie, murze czy ścianie, konieczne są czynności zapobiegające rozprzestrzenianiu się pleśni i grzybów. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem ozonującym lub hydroksylującym.

Nasze usługi polecamy też w przypadku właścicieli nieruchomości objętych ubezpieczeniem budynku od zdarzeń nagłych, oferujemy pełny zakres pomocy odzyskania należności za osuszanie pomieszczeń, wystawiając kosztorys i fakturę vat.

Zapraszamy do kontaktu:

601 097 401

[email protected]

www.firbau.pl

www.hydroksyl.pl

Kategoria: Inne
Dodano: 2022-06-21

Dane kontaktowe:

E-mail:
[email protected]
Telefon:
601097401
Adres:
FIRBAU osuszanie budynków
Wojciech Firla
Pruchna
woj. Śląskie
tel. 601 097 401
tel/fax 33 8573 829
[email protected]
[email protected]
www.firbau.pl
www.hydroksyl.pl
Ogłoszenie wyświetlono: 403 razy

Galeria:Zobacz inne ogłoszenia:

POLECAMY
UNIDRUK Tusze Tonery - SERWIS DRUKAREK
Deska w rolce z unikalnym na rynku wzorem
Firma sprzątająca
Firma sprzątająca
dodano: 2023-03-28
Przejmę spółkę z zadłużeniami.
REKLAMA
ŁADOWANIE..