REKLAMA

Bielski Klub Alpinistyczny

Bielski Klub Alpinistyczny
Kluby sportowe
ul. 3 Maja 1 skrytka pocztowa 484
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 822 80 91
http://www.bka.org.pl

Bielski Klub Alpinistyczny jest organizacją, która zrzesza ludzi gór, lecz nie tylko alpinistów. Zrzesza on wszystkich, których pociąga wspinanie i alpinizm, ale rónież wszystkie osoby zainteresowane narciarstwem skiturowym, turystyką górską i trekkingami oraz ochroną środowiska naturalnego i krajobrazu gór.

Klub, który został założony w 1987 roku, jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, członkiem Polskiego Związku Alpinizmu, posiada status organizacji pożytku publicznego. Aktualnie zrzesza 96 członków, w tym 75 posiadających uprawnienia wspinaczkowe Polskiego Związku Alpinizmu.

Ponad trzydziestu członków BKA prowadziło działalność wspinaczkową nie tylko w Tatrach, ale także w Alpach, Wysokim Atlasie, Kaukazie, Pamirze, Hindukuszu, Himalajach i Andach.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Bielski Klub Alpinistyczny, wspinaczki, rekreacja, sport

Stronę odwiedzono: 36139 razy.
Aktualizacja: 2011-06-20 12:12:17
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..