lista ogłoszeń

Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek

Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek - Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec!
Praca tymczasowa
Miejsce pracy Meppen | Opublikowano 08.11.2021
Zakres obowiązków:

Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
Przygotowanie do transportu
Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

Oferujemy:

Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 100 €) po przepracowaniu pełnego miesiąca (obowiązuje do 14.11.2021 włącznie)
Umowa na warunkach niemieckich
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
Zatrudnienie na dłuższy czas
Praca na jedną zmianę
Wynagrodzenie od 11 € brutto/h
Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Zdolność do szybkiego przystosowywania się
Wytrzymałość fizyczna
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
Prawo jazdy kat. B
Własny samochód mile widziany

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

[email protected]

Kategoria: Inne
Dodano: 2021-11-16

Dane kontaktowe:

Telefon:
505 865 179
Ogłoszenie wyświetlono: 275 razy