REKLAMA
lista ogłoszeń

Fakturowanie - kurs online

Fakturowanie – szkolenie online do słuchania z zaświadczeniem

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA

spd2.pl, [email protected], tel. 509 186 561

Zaprasza do udziału w szkoleniu online: Fakturowanie – szkolenie do słuchania z zaświadczeniem.

Chcesz zdobyć nowy zawód? Planujesz podjąć pracę w charakterze fakturzystki? Jeśli tak, to nasze szkolenie to dla Ciebie najlepszy wybór i możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu fakturowania.

Wygodna forma nauki, nacisk na omówienie praktycznych zagadnień, pomoc trenera w czasie szkolenia, a po jego ukończeniu drukowane zaświadczenie MEN i certyfikat – w ciągu 3 dni w Twoich rękach.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie Fakturowanie – szkolenie online do słuchania z zaświadczeniem omawia zasady wystawiania faktur, przepisy podatkowe, regulujące kwestie fakturowania i dużo więcej. Dzięki udziałowi w naszym szkoleniu w wygodny i efektywny sposób poznasz rodzaje faktur, terminy wystawiania faktur, korygowanie błędnie wystawionych faktur. Poznasz obowiązkową i dodatkową treść faktury, nauczysz się prawidłowego wystawiania faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Szkolenie adresowane jest nie tylko dla osób początkujących, ale również posiadających pewną wiedzę i znających podstawy fakturowania. W szkoleniu skupiamy się na praktyce, omawiając najważniejsze zagadnienia prawne łatwym do przyswojenia i zrozumiałym językiem.

Zapisujesz się na szkolenie w dowolnym czasie, aktywujemy je dla Ciebie niezwłocznie. Słuchasz wykładów (albo czytasz treść – jak Ci wygodnie). Cała zawartość szkolenia jest dla Ciebie dostępna, do każdej lekcji w każdej chwili możesz wrócić).

Aby zapisać się na szkolenie i uczestniczyć w nim wystarczy Ci komputer czy telefon – po prostu logujesz się na naszej stronie spd2.pl i już możesz ze szkolenia korzystać – w dowolnym miejscu i dowolnym czasie.

Program szkolenia

Pełny program szkolenia znajdziesz na stronie pod linkiem – kliknij albo skopiuj do przeglądarki i zobacz jedną z lekcji.

https://spd2.pl/course/fakturowanie-szkolenie-online-z-zaswiadczeniem-men/

Szkolenie omawia fakturowanie od podstaw – terminy i zasady wystawiania faktur, rodzaje faktur, samofakturowanie, anulowanie i korygowanie faktur, przechowywanie faktur. Omawiamy szczegółowo, kto ma obowiązek wystawiać faktury, a kto może wystawiać faktury, ale nie musi, jak się wystawia faktury do paragonów, co to są faktury uproszczone i dużo więcej.

Dostęp do szkolenia udzielany jest na 90 dni, ale gdyby wygasł albo zbliżał się do końca, a nie zdążysz w tym czasie ukończyć szkolenia, dajesz nam znać i zawsze bezpłatnie i bez ograniczeń przedłużamy ten dostęp dla ciebie. Nie martw się – nie zabraknie Ci czasu – ze szkolenia: Fakturowanie – szkolenie online do słuchania z zaświadczeniem MEN korzystasz wtedy, kiedy masz po prostu czas czy ochotę na naukę.

A po ukończeniu szkolenia otrzymujesz od nas drukowane zaświadczenie i certyfikat – wyślemy Ci je listem poleconym priorytetowym, w odpowiednio zabezpieczonej kopercie, w ciągu 3 dni od dnia ukończenia szkolenia.

Cena szkolenia Fakturowanie – szkolenie online do słuchania z zaświadczeniem zawiera:

- dostęp do kursu na 90 dni z możliwością bezpłatnego przedłużenia

- pomoc i opiekę trenera

- materiały kursowe do pobrania bezpośrednio z każdej lekcji

- wystawienie i wysyłkę drukowanych dokumentów ukończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową na stronach:

spdszkolenia.pl – szkolenia „do czytania”

spd2.pl – szkolenia „do słuchania i czytania”.

 

 

 
Kategoria: Inne
Dodano: 2021-09-12

Dane kontaktowe:

E-mail:
[email protected]
Telefon:
509186561
Adres:
https://spd2.pl/
Ogłoszenie wyświetlono: 51 razy

Galeria:


Zobacz inne ogłoszenia:

POLECAMY
meble dziecięce MEBLIK
meble dziecięce MEBLIK
dodano: 2021-09-17
POLECAMY
Mycie Dachów Elewacji Kostki Brukowej itp...
POLECAMY
UNIDRUK Tusze Tonery - SERWIS DRUKAREK
wypożyczalnia odkurzaczy piorących
Erotyczne Spotkania
Erotyczne Spotkania
dodano: 2021-09-18
REKLAMA
ŁADOWANIE..