lista ogłoszeń

Doradca klienta- Bielsko-Biała

ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :)

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?

Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV?

Dołącz do najlepszych!

Twój zakres obowiązków:

ïsprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
ïzapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
ïdbanie o najwyższą jakość obsługi

Nasze oczekiwania:

ïwysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
ïorientacja na osiąganie wyznaczonych celów
ïumiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
ïdążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
ïdoświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

ïumowę o pracę bez okresu próbnego
ïstabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii
ïzniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
ïubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
ïprywatną opiekę medyczną
ïrealną szansę na awans
ïpakiet szkoleń
ïdofinansowanie do karty MultiSport
ïpomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Kategoria: Inne
Dodano: 2021-08-18

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
672650019
Ogłoszenie wyświetlono: 372 razy