REKLAMA
lista ogłoszeń

ochrona adresu i skrzynki pocztowej

Menedżer haseł ID PROTECTION to zarządzanie hasłami i ochrona tożsamości online z alertami o naruszeniu bezpieczeństwa danych w czasie rzeczywistym.

Jeżeli ktoś będzie majstrował przy Twojej skrzynce pocztowej i próbował się do niej zalogować, to powiadomimy Cię o tym. Jeżeli ktoś będzie chciał wykorzystać Twój adres e-mail, to powiadomimy Cię o tym. Jeżeli ktoś będzie chciał wykorzystać numer Twojej karty bankowej, to powiadomimy Cię o tym.

W każdym przypadku otrzymasz instrukcję co należy zrobić.

ID PROTECTION to także bezpieczny magazyn, w którym możesz przechowywać wszystkie swoje hasła i wypełniać je automatycznie podczas logowania do usług w przeglądarkach internetowych Chrome i Firefox.

ID PROTECTION jest częścią pakietu TOTAL fińskiej firmy F-Secure. Pozostałe dwa składniki pakietu to :
- antywirus SAFE
- aplikacja VPN Freedome

Oficjalna cena pakietu TOTAL dla trzech urządzeń na jeden rok to 260 zł. Jeżeli kupisz u nas do 5 sierpnia, to zapłacisz tylko 139 zł. Jak jeszcze obniżyć cenę. Zaproś do zakupu dwie osoby i podziel się z nimi kluczem aktywującym pakiet. Jeden klucz aktywuje przecież pakiet TOTAL na trzech urządzeniach. Wyjdzie wówczas po 46,30 zł na głowę. Czyli jak za darmo.

Jeżeli przed zakupem chcesz przetestować cały pakiet nawet przez miesiąc, to napisz do mnie, podeślę link do wersji testowej VIP. Bez zobowiązań, bezpłatnie, bez podawania karty.
Kategoria: Inne
Dodano: 2021-07-30

Dane kontaktowe:

E-mail:
[email protected]
Telefon:
123654789
Ogłoszenie wyświetlono: 78 razy

Galeria:
Zobacz inne ogłoszenia:

POLECAMY
Koszenie wysokiej trawy kosiarką bijakową Śląs
POLECAMY
UNIDRUK Tusze Tonery - SERWIS DRUKAREK
wypożyczalnia odkurzaczy piorących
Poznam Fajnego Faceta
Poznam Fajnego Faceta
dodano: 2021-09-26
REKLAMA
ŁADOWANIE..