lista ogłoszeń

Kontroler/ka parkingu 2000 netto umowa o pracę

Spółka TD System współpracująca z największymi sieciami handlowymi w Polsce zatrudni pracownika na stanowisko: Kontroler/ka parkingu. Miejsce pracy - Bielsko-Biała ul. Żywiecka, ul. Partyzantów, ul. Cieszyńska
Od kandydata oczekujemy:
- dyspozycyjności od poniedziałku do soboty,
- rzetelności, sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,
- kultury osobistej,
- odpowiedzialności i uczciwości,
- samodzielności oraz zorganizowania.
Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie kontroli na parkingach przy obiektach handlowo - usługowych, (3 kontrole dziennie na każdej lokalizacji) jedna kontrola trwa do 20 minut
- wystawianie mandatów w przypadku nieprzestrzegania zasad przez kierowcę użytkującego ww. parking,
-wymiana papieru w parkomacie,
- raportowanie przebiegu kontroli oraz ilości wystawionych mandatów.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- prowizje oraz premie za dobrze wykonane obowiązki,
- pracę w rozwijającej się firmie.

Aplikacje należy przesłać drogą mailową na adres: [email protected]
W temacie wpisując: imię i nazwisko oraz miejscowość.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.
Kategoria: Inne
Dodano: 2019-05-31

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
334000014
Ogłoszenie wyświetlono: 473 razy