"Historyczne zwycięstwo"- tak najczęściej mówiono po wczorajszym meczu w Bielsku- Białej. MC Podbeskidzie po raz pierwszy w drugoligowych rozgrywkach wygrało i zrobiło to w pięknym stylu. 3-2 pokonało Hetmana Zamość. “Taki były założenia- pressing od pierwszych minut”-mówią trener Wojciech Borecki i prezes bielskiego klubu Marian Antonik. Zaczęło się od mocnego uderzenia. Kilkanaście sekund po pierwszym gwizdku arbitra Adrian Sikora umieścił piłkę w bramce gości. Niestety zaraz na początku drugiej połowy gościom udało się wyrównać. Drugą bramkę dla Podbeskidzia strzelił Andrzej Szłapa. Rezultat na 3-1 w 69 minucie podwyższył Adrian Sikora. MC Podbeskidzie pokonało ostatecznie Hetmana Zamość 3-2.