lista ogłoszeń

Prace przygotowawcze start: 7.09 oraz inwentaryzac

NTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A. należąca do HRBC Group jest agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Certyfikat KRAZ numer 8471.
Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów- marketu budowlanego poszukujemy osób na stanowisko:
Prace przygotowawcze start: 7.09 oraz inwentaryzacja 20.09
Miejsce pracy: Bielsko Biała, ul. Bohaterów Monte Cassino 419
Nr. ref. PPI/09/15/BB
Obowiązki:
proste prace pomocnicze przed inwentaryzacją ( między innymi metkowanie oraz układanie towaru)- od 07.09 do 19.09 (po minimum 8h dziennie)
inwentaryzacja -20.09 (liczenie towaru).od godz 19.00
Wymagania:
dyspozycyjność od 07.09,
legitymacja uczniowska/studencka/zaświadczenie ze szkoły (uczelni) – mile widziane,
osoby od 16 roku życia za zgodą rodziców,
zaangażowanie i motywacja do pracy.
Oferta:
premia 5 zł brutto za polecenie każdej osoby,
atrakcyjna stawka godzinowa,
terminowa wypłata wynagrodzenia,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
udział w innych ciekawych projektach, umowa zlecenie,
w noc inwentaryzacji zapewniony posiłek.
Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje CV poprzez link: http://hrbc.startpraca.pl/application/form/214734/0/1/
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane. Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Polska Sp. z. o. o. S.K.A. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Kategoria: Inne
Dodano: 2015-09-01

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
000000000
Ogłoszenie wyświetlono: 557 razy