REKLAMA

Schronisko na Błatniej

Schronisko na Błatniej to idealne miejsce do odpoczynku, zorganizowania imprezy okolicznościowej czy firmowego spotkania lub imprezy integracyjnej, rajdu turystycznego, wycieczki szkolnej czy obozu.

Schronisko na Błatniej
Schroniska
ul. Błatnia 20
43-438 Brenna
Skontaktuj się

Obecnie schronisko dysponuje 50 miejscami noclegowymi, bufetem, jadalnią oraz kuchnią serwującą przepyszne domowe przysmaki. W sezonie letnim, do dyspozycji gości jest również ogródek letni, gdzie podawane są potrawy z grilla. Schronisko ciągle się rozwija i angażuje się w nowe projekty, nawiązuje współpracę z licznymi firmami i organizacjami. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu, spotkanie z przyjaciółmi czy zjedzenie niedzielnego obiadu. Co więcej, schronisko organizuje imprezy tematyczne, okolicznościowe, integracyjne, a także konferencje, wycieczki szkolne i zielone szkoły, co czyni to miejsce doskonałą bazą wypadową również dla grup zorganizowanych.

Dostępne są pokoje wieloosobowe i dwuosobowe, schronisko proponuje rabaty dla grup zorganizowanych, a przy dłuższych pobytach również możliwość negocjacji cen.

Możliwość zorganizowania ogniska, kuligu, biegów przełajowych, podchodów oraz inne atrakcje gwarantują, że pobyt w Schronisku na Błatniej będzie niezapomnianym przeżyciem.

Przyjazna i rodzinna atmosfera, niepowtarzalne widoki oraz wspaniałe jedzenie sprawiają, że gdy ktoś raz odwiedzi Schronisko na Błatniej już zawsze będzie tu wracał.

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Schronisko, noclegi, wypoczynek, relaks, góry, wycieczki, wyciąg narciarski
Grupa: Schroniska

Stronę odwiedzono: 21090 razy.
Aktualizacja: 2018-05-29 11:47:44
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..