lista ogłoszeń

Telekonsultant/ka

Opis stanowiska:

Nasza Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu procesów biznesowych, usług telemarketingowych, windykacji polubownej, masowej dystrybucji informacji oraz baz danych w oparciu o kanały komunikacji w call center. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KONSULTANT/KA TELEFONICZNY/NA

Wymagania:

Jeśli jesteś:
· osobą dyspozycyjną,
· cenisz sobie elastyczne godziny pracy,
· w łatwy sposób nawiązujesz kontakt z ludźmi,
· masz dobrą dykcję i miły głos,
· uważasz się za osobę odpowiedzialną,
· lubisz decydować o sobie,
· a może dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy z klientem?

Oferujemy:

· pracę w bliskim sąsiedztwie
·wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników
·pakiet szkoleń i niezbędne narzędzia pracy
·system prowizyjny i motywacyjny
·możliwość awansu zawodowego
·miłą atmosferę w pracy

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych prosimy kierować na adres: [email protected]
z dopiskiem "TELEKONSULTANT"

Lokalizacja: Bielsko-Biała - Wapienica, Cieszyńska 365

Kategoria: Inne
Dodano: 2013-04-26

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
660691100
Adres:
Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 365
Ogłoszenie wyświetlono: 1174 razy