lista ogłoszeń

Praca / Konsultant Oriflame / Menadżer / Dyrekto

W naszym fachu sukces osiąga się krok po kroku, a awans, w przeciwieństwie do tradycyjnych firm, zależy wyłącznie od nas, a nie od humorów naszego zwierzchnika. Dla Nowych Konsultantów Pakiet Powitalny GRATIS, nagrody w programie "Witamy" o wartości powyżej 400 zł, oraz możliwość dalszych nagród i awansów.

OPIS STANOWISKA

Pracujesz kiedy chcesz, z kim chcesz i ile chcesz. Pracę możesz dopasować do swojego stylu życia, niczego nie musisz zmieniać. Praca bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, bez zobowiązań, łatwa i przyjemna.
Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym by mieć własny biznes, dobrze trafiłeś. To jest jedyny sposób na to, aby wybudować własną firmę bez pieniędzy i doświadczenia. Przy systematycznej pracy nie ma możliwości splajtowania :)

WYMAGANIA

* Wytrwałość
* Systematyczność
* Zorganizowanie
* Chęci do pracy
Aby zacząć nie potrzebujesz żadnych kwalifikacji ani nakładów finansowych. Tylko Twoja determinacja się liczy (nie ma możliwości splajtowania :)

OFERUJEMY

Twoje dochody zależne są od oczekiwań i zaangażowania. W pierwszych tygodniach 100-200 zł, po kilku miesiącach 1000 -2000 zł, a po latach nawet 10 czy 20 tys. zł. Nie ważne co obecnie robisz, ani jakie masz wykształcenie – wszystkiego Cię nauczymy krok po kroku. Będziesz mieć dostęp do profesjonalnych szkoleń, które w prosty sposób przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy pracy. Na każdym z nich możesz liczyć na pomoc i wsparcie Kierowników Regionalnych, Menadżerów i Dyrektorów Oriflame!

Szczegóły: www.orikonsultantka. pl, [email protected], tel: 530 501 056, formularz rejestracji: http://www.orikonsultantka.pl/online.html

Kategoria: Inne
Dodano: 2013-01-21

Dane kontaktowe:

[email protected]
Telefon:
530501056
Ogłoszenie wyświetlono: 988 razy