REKLAMA

FOTO FAN laboratorium fotograficzne

Fotografia tradycyjna i cyfrowa. Zdjęcia do dokumentów. Fotoobrazy na płótnie. Zdjęcia na piance. Reprodukcje i retusz starych zdjęć. Zdjęcia nagrobkowe. Archiwizacja kaset i negatywów. Usługi standardowe i ekspresowe. Zapraszam: poniedziałek-piątek 11 – 18, sobota 10 - 13

FOTO FAN laboratorium fotograficzne
Usługi fotograficzne
ul. Jutrzenki 24
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 604 108 226
http://www.foto-fan.pl

Dbamy o dobro klienta i każdego traktujemy indywidualnie. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze umiejętności i nowoczesne technologie.
Zależy nam na zadowoleniu klienta, aby wykonane w Naszym laboratorium papierowe odbitki służyły jak najdłużej .

Każde zdjęcie jest analizowane przez laboranta i jeżeli wymaga korekty to jest ona wprowadzona. Gwarantuje to lepszą jakość zdjęć, by jeszcze bardziej cieszyły oko.

Laboratorium wyposażone jest w wysokiej klasy fotolab Fuji Frontier. Odbitki w formatach 9x13 do 25x38 wykonujemy z nośników cyfrowych i negatywów, na papierze Fujicolor Crystal Archive oraz Kodak Professional ENDURA Premier, o powierzchni błyszczącej, jedwabistej i matowej.

Wydruki wielkoformatowe, fotoobrazy i zdjęcia na piance w formatach od 30x40 do 100x150 wykonywane są na drukarce EPSON SureColor P6000 ULTRA CHROME HD w jakości HDR. Stosujemy papier fotograficznym błyszczący i jedwabisty oraz płótna canvas satynowe i matowe. Wykonujemy zdjęcia do wszystkich dokumentów, zgodnie z najnowszymi standardami. Archiwizujemy na nośniki cyfrowe negatywy, slajdy i zdjęcia. Przegrywamy na DVD lub dowolny nośnik cyfrowy Kasety VHS, VHS-C, Video 8, Video Hi 8, Digital 8, MiniDV. Na CD kasety magnetofonowe i płyty winylowe. Wywołujemy negatywy kolorowe i czarno-białe. Posiadamy w sprzedaży albumy, ramki, antyramy, bateria, karty pamięci, negatywy (kolorowe i czarno-białe) Więcej informacji, aktualne promocje oraz cennik dostępne są na naszej stronie www.foto-fan.pl, w laboratorium oraz pod nr tel. 604 108 226.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: foto Bielsko,Jutrzenki,Złote łany,zakład fotograficzny,wywoływanie zdjęć Bielsko-Biała,wywoływanie zdjęć,drukowanie zdjęć,odbitki zdjęć,zdjęcia cyfrowe,tanie odbitki,tanie zdjęcia,wywoływanie zdjęć cyfrowych,odbitki foto,odbitki online,zdjęcia przez internet,Bielsko-Biała,fotoobrazy,zdjęcia na piance,fotoboard,foto usługi,skan,negatyw,wywoływanie negatywu,zdjęcia cyfrowe,zdjęcia internetowe, archiwizacja kaset,video,VHS,przegrywanie kaset,na DVD,skan negatywów,skan slajdów, zdjęcia do dokumentów,zdjęcia dowodowe,paszportowe,legitymacyjne.

Stronę odwiedzono: 932 razy.
Aktualizacja: 2020-04-28 15:49:26
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

LogowanieFacebook  Logowanie przez Facebook


brak komentarzy

Zobacz również:

Foto Artur - Laboratorium Fotograficzne
FOTO ARTUR - Studio i laboratorium fotograficzne - Ekspresowe wywoływanie zdjęć, zdjęcia do dokumentów w 15 minut, Fotoobrazy na płótnie, Fotoksiążki, reprodukcje starych fotografii, sesje zdjęciowe, ...
Foto Artur - Laboratorium Fotograficzne
ul. 1 Maja 7
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 32 31

Foto Bernaś Mirosława Bernaś
Wykonujemy szeroki zakres usług.  Zapraszamy.   Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 9-17 ;  sobota 10-13
Foto Bernaś Mirosława Bernaś
ul. 11 Listopada 31
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 34 82, 603 584 263

REKLAMA
ŁADOWANIE..