REKLAMA

Hydro Drill Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła

Hydro Drill - Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła,wiercenie Śląsk, Małopolska

Hydro Drill Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła
Usługi budowlane
ul. Ludwika Waryńskiego 39g
43-516 Zabrzeg
tel.: 500 600 833
https://www.studniepolskie.pl/

Firmę Hydro Drill tworzy zespół świetnych inżynierów oraz projektantów. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, jak i do klientów instytucjonalnych. Działamy szybko i pewnie, oferując wysokiej jakości usługi oraz produkty końcowe. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta oraz dążenie do statusu głównego dostawcy studni głębinowych. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe oferty:

- studnie głębinowe,
- pompy ciepła - odwierty,
- rdzeniowanie, odwodnienia terenu.

Naszym celem dostarczenie wysokiej jakości usług przy zachowaniu w miarę przystępnej ceny, dostarczając naszym klientom zadowolenie i możliwość realnego zysku. Jednocześnie stale poszerzamy swoją wiedzę oraz zbieramy nowe doświadczenia. Działalność naszej firmy obejmuje teren Polski oraz obszary zagraniczne. Kompleksowe realizacje wykonujemy jako główny wykonawca oraz podwykonawca dla firm budowlanych.

Na tle konkurencji wyróżnia nas reakcja - działamy już w momencie zgłoszenia. Gwarantujemy wodę, co znaczy, że w przypadku wykonaniu odwiertu i braku wody - klient nie ponosi kosztów operacji. Wiercenia jest naszą specjalnością. Niestraszne nam są żadne uwarunkowania terenu, a profesjonalny sprzęt pozwala na wykonywanie naszych usług bez zniszczeń na terenie działki.

Brak reklamacji na wykonywane przez nas odwierty świadczy o naszym doświadczeniu oraz profesjonalizmie.

Zadzwoń lub napisz i przekonaj się sam!

500 600 833

512 747 243

[email protected]

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: studnie głębinowe, wiercenie studni głębinowych, pompy ciepłą, pompy do studni

Stronę odwiedzono: 1494 razy.
Aktualizacja: 2020-01-07 15:44:41
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

INSTALZBYT
Firma Instalzbyt. Józef Pysz istnieje od sierpnia 1989 r. bez przerwy. Od samego początku firma zajmuje się wykonawstwem instalacji grzewczych, instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych, sieci i ...
INSTALZBYT
ul. Wspólna 46
43-318 Bielsko - Biała
tel.: 033 8214066 0602 239985
fax: 033 8214066

REKLAMA
ŁADOWANIE..