REKLAMA

Kamienica Pod Orłem

Zachwycająca Kamienica Pod Orłem położona w samym sercu Bielska-Białej, przy głównym deptaku miejskim.

Kamienica Pod Orłem
Lokale weselne
ul. 11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 338164220
http://www.salaredutowa.pl

Imponujący budynek powstał w XIX wieku w stylu neobarokowo-klasycystycznym, inspirowanym architekturą hoteli wiedeńskich. To jedna z najbardziej charakterystycznych kamienic miasta, jej fasada jest ozdobiona zachwycającymi jońskimi pilastrami, medalionami z orłami, lwimi pyskami i wazonami. Szczyt budynku wieńczy stylizowany orzeł i para puttów.
W zabytkowej kamienicy mieści się Redutowa Sala Balowa, w której organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, imprezy firmowe, szkolenia, konferencje i sympozja.

Zapierająca dech w piersiach Sala Redutowa z pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich zaproszonych!

Od początku istnienia Sala Redutowa cieszy się ogromną sławą wśród elit zarówno ze świata sztuki, polityki jak i przemysłu. Wśród wybitnych gości Kamienicy Pod Orłem są m.in. marszałek Józef Piłsudski, czy arcyksiążę Karol Habsburg.

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: wesele bielsko, sala na wesele bielsko, sala konferencyjna bielsko, sala balowa w bielsku, sala balowa bielsko, imprezy okolicznościowe bielsko, piękna sala na wesele, sala pod orłem bielsko, pod orłem bielsko

Stronę odwiedzono: 3008 razy.
Aktualizacja: 2019-04-09 10:23:42
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

Gościniec Szumny
PROMOCJA WESELA ZIMĄ 2021/2022
Gościniec Szumny
ul. Zajecza 51
43-384 Jaworze
tel.: 535-295-950, 512-295-918

REKLAMA
ŁADOWANIE..