REKLAMA

GRUPA INBUD

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego.

GRUPA INBUD
Budownictwo mieszkaniowe
ul. Piekarska 57
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 814 82 17
http://www.inbud.bielsko.pl

Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowanie oraz generalne wykonawstwo. Od 2008 roku nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem.

Jako deweloper zrealizowaliśmy i oddaliśmy do użytku siedem inwestycji w Bielsku-Białej w tym m.in.:

  • kompleks mieszkaniowy na Sarnim Stoku - III etapy, 7 budynków łącznie 106 mieszkań
  • Osiedle Pogodne - III etapy, 8 budynków łącznie 215 mieszkań


Aktualnie realizujemy kolejne osiedle mieszkaniowe – Osiedle Siewna.

Osiedle Siewna tworzyć będzie 7 czteropiętrowych budynków z parkingami podziemnymi oraz cichobieżnymi windami. Prosta, a zarazem nowoczesna architektura budynków z jasną elewacją podkreśla elegancki i nowoczesny charakter inwestycji. W sprzedaży dostępne są mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe, o powierzchniach od 30 do 78 m2, funkcjonalnie zaprojektowane, każde z balkonem, tarasem lub ogródkiem.


Osiedle zaprojektowano z dbałością o każdy detal. Precyzyjnie zaaranżowana mała architektura, przestronność osiedla z terenami zielonymi stanowiącymi ponad 70% terenu inwestycji, sprawiają że przyszli mieszkańcy będą czuć się komfortowo. Duże przeszklenia nadają budynkom lekkości, a mieszkaniom zapewniają doskonałe doświetlenie i nasłonecznienie.

Ogromna ilość zieleni, a szczególnie znajdujący się na jej terenie malowniczy zagajnik ze starodrzewiem, dodatkowo buduje kameralność inwestycji, nadając jej wyjątkowy charakter. Okalający od wschodu zabudowę osiedla drzewostan zapewnia mieszkańcom ciszę, a ogrodzenie – prywatność

Do użytku mieszkańców zaplanowano też alejki spacerowe oraz 2 place zabaw dla najmłodszych. Na terenie osiedla Siewna utworzono zewnętrzne miejsca parkingowe oraz wydzielono wewnętrzne ulice osiedlowe, ułatwiające dojazd do budynków.


Osiedle znajduje się w atrakcyjnej, spokojnej części Bielska Białej, na końcu ulicy Siewnej, w rejonie osiedla Langiewcza. Położone jest na słonecznym zboczu, z którego rozciąga się wspaniały widok na zielone pasma Beskidów. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej z jednej strony i terenów zielonych nie inwestycyjnych z drugiej, gwarantuje mieszkańcom niezmienność otoczenia urbanistycznego w przyszłości.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: nowe budownictwo bielsko, nowe mieszkania bielsko, deweloperzy bielsko, nowe bloki bielsko, nieruchomości bielsko, mieszkania bielsko, apartamenty bielsko, domy bielsko

Stronę odwiedzono: 4449 razy.
Aktualizacja: 2018-06-13 11:14:34
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..