REKLAMA

Fototeo.pl

Profesjonalne usługi fotograficzne z zakresu fotografii ślubnej, eventowej, reporterskiej, reklamowej, portrety. Skorzystanie z moich usług to udany kompromis pomiędzy bardzo wysoką jakością pracy, a niewygórowaną ceną.

Fototeo.pl
Fotograf ślubny
ul. Centrum 0
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 509238150
http://www.fototeo.pl

Pod marką fototeo.pl znajdziesz usługi Piotra Bienieckiego- doświadczonego fotografa i fotoreportera, znanego m.in. ze swoich licznych prac publikowanych na portalu bielsko.biala.pl

Oferuję usługi zarówno dla firm, jak i osób fizycznych w zakresie:

- fotografii ślubnej i okolicznościowej ( http://www.fototeo.pl/fotograf-slubny/ )
- fotografii reportażowej
- fotografii eventowej (wydarzenia kulturalne, biznesowe i sportowe)
- fotografii wnętrz i architektury
- fotografii reklamowej i produktowej

Połączenie doświadczenia, talentu, kreatywności oraz sprzętu fotograficznego wysokiej klasy powoduje, że nie ma dla mnie zadań niewykonalnych. Zróżnicowana tematyka zleceń powoduje, że cały czas utrzymuję świeże i twórcze spojrzenie oraz stale się rozwijam.
Pracuję głównie na terenie Śląska i Małopolski, w szczególności w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Cieszynie, Żywcu i Pszczynie.

Jednak swoją pracę wykonuję także w dalszych regionach kraju i świata. Zapraszam ma stronę http://www.fototeo.pl, gdzie znajdziecie liczne galerie z pracami o różnej tematyce, wybrane zlecenia oraz bloga. Kontakt: mailowy i telefoniczny

Galeria:

Tagi: fotograf bielsko, fotograf ślubny bielsko, usługi fotograficzne bielsko,

Stronę odwiedzono: 5121 razy.
Aktualizacja: 2018-10-31 11:37:17
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..