Około 200 zawodników wzięło udział w I Międzynarodowych Mistrzostwach Karate o Puchar Burmistrza Głogówka. Zawodnicy bielskiego klubu ATEMI wywalczyli 16 medali – 7 złotych, 3 srebrne i 6 brązowych. Puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju ufundowany przez Burmistrza Głogówka Andrzeja Kałamarza, zdobyła zawodniczka ATEMI Karolina Ścieszka, zdobywając 2 złote i 1 srebrny medal.

W gronie złotych medalistów znaleźli się : Daniel Dziergas, kata chłopców – 7 lat, Martyna Pączek, kata dziewcząt – 8 lat, Mateusz Tomiczek, kata chłopców – 11 lat, Dawid Gaweł, kumite żaków 12-13 lat, Karolina Ścieszka, kata młodziczek 14-15 lat, drużyna kata młodziczek 14-15 lat (Eliza Gaweł, Miriam Końska, Karolina Ścieszka) oraz drużyna kata chłopców – 11 lat (Mateusz Tomiczek, Dawid Zorn, Dawid Gaweł).

Srebrne medale wywalczyli: Eliza Gaweł, kata dziewcząt – 8 lat, Dawid Zorn, kata chłopców – 11 lat i Karolina Ścieszka – kumite młodziczek 14-15 lat.

Zdobywcy brązowych medali: Weronika Abratańska, kata dziewcząt – 7 lat, Dawid Tarnawa, kata chłopców – 8 lat, Eliza Gaweł, kumite żaczek 12-13 lat, Miriam Końska, kata – kumite młodziczek 14-15 lat oraz drużyna kata chłopców (Dawid Tarnawa, Bartosz Stryczek i Jakub Jaworski)