REKLAMA

G79 Geodezja i Kartografia

Firma G79 świadczy pełen zakres usług w dziedzinie geodezji i kartografii. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby prywatne jaki i firmy budowlane i projektowe. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wykorzystywaniu najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego, oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę realizowanych projektów.

G79 Geodezja i Kartografia
Geodeci
ul. Boruty Spiechowicza 47
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 608391248
http://www.g79geodezja.pl

Stanowimy zespół młodych, kreatywnych ludzi, dla których geodezja jest pasją, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem przekłada się na profesjonalizm świadczonych usług.

Naszym celem jest to by mogli Państwo spokojnie zająć się swoimi sprawami, powierzając nam proces związany z pracami geodezyjnymi. Chcemy, by każdy obsługiwany przez nas klient, miał pełną informację odnośnie postępów prac.

Wszelkie prace geodezyjne czy kartograficzne wykonywane są przez Nas w oparciu o instrukcje branżowe oraz zgodnie z literą prawa. Do pomiarów terenowych używamy sprzętu najwyższej jakości. Cechuje nas niezwykła dokładność i ciągotki do nowinek technicznych, dzięki czemu ciągle podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności.

Zapewniamy krótkie terminy wykonania prac, konkurencyjne ceny i najwyższą, gwarantowaną jakość. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od rodzaju i zakresu prac, jakie chcielibyście Państwo zlecić, firma G79 spełni wszelkie oczekiwania. Zapraszam do skorzystania z naszych usług dla klientów indywidualnych w zakresie:

- podziały, wznowienia i rozgraniczenia nieruchomości,

- mapy dla celów projektowych,

- tyczenie budynków,

- inwentaryzacje powykonawcze budynków wraz z przyłączami,

- pomiary sytuacyjno-wysokościowe z inwentaryzacją urządzeń podziemnych.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: G79 Geodezja i Kartografia - Bielsko-Białageodeci Bielsko-Biała, geodezja Bielsko-Biała, usługi geodezyjne, usługi geodezyjne Bielsko-Biała, geodezyjna obsługa inwestycji, geodezja, mapy geodezyjne, mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości, geodezja śląsk, geodezja małopolska, pomiary geodezyjne, geodezja bielsko, inwentaryzacja geodezyjna, tyczenie budynków, pomiary geodeta bielsko, mapy geodezyjne bielsko, inwentaryzacja powykonawcza, geodezyjna obsługa inwestycji bielsko, mapy geodezyjne bielsko, mapy do celów projektowych bielsko, podziały nieruchomości bielsko, pomiary geodezyjne bielsko, inwentaryzacja geodezyjna bielsko, tyczenie budynków bielsko
Grupa: Geodeci

Stronę odwiedzono: 8420 razy.
Aktualizacja: 2019-01-07 10:56:06
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 1

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Ukryty
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
2017-05-01, 19:01

Zobacz również:

Andrzej J. Konior Usługi Geodezyjno-Kartograficzne
Firma działa od 1991 roku. Usługi wykonujemy tanio, solidnie i terminowo. Działamy na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i oświęcimskiego.
Andrzej J. Konior Usługi Geodezyjno-Kartograficzne
ul. Potok 20
43-382 Bielsko-Biała ( Wapienica )
tel.: 601-379-872
fax: 033-818-26-66

REKLAMA
ŁADOWANIE..