REKLAMA

Animacja - Salon kuchni

Salon mebli kuchennych Animacja oferuje meble na indywidualne zamówienie. Nobilia oraz Atlas Kuchnie to producenci z wieloletnią tradycją zapewnia wysoką jakość, funkcjonalność i profesjonalizm.

Animacja - Salon kuchni
Meble
ul. Nadbrzeżna 12
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 602382775
http://www.salonkuchni.pl

ANIMACJA to studio mebli kuchennych, które oferuje meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym i klasycznym stylu, produkowane na indywidualne zamówienie przez niemiecką fabrykę Nobilia lub polską Atlas Kuchnie.

Producent z wieloletnią tradycją zapewnia wysoką jakość, funkcjonalność i profesjonalizm potwierdzony 5-letnią gwarancją na meble kuchenne.
W ofercie mamy również sprzęt do zabudowy kuchni renomowanych firm dostępnych na polskim rynku. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru sprzętu AGD oraz 5-letnią gwarancję dla większości sprzętu zakupionego w studio kuchennym łącznie z meblami.
W naszym studio przedstawiamy przykładowe ekspozycje mebli i sprzętów oraz możliwości zastosowania najnowszych rozwiązań i technologii np. zawiasy, okucia firmy Blum posiadające dożywotnią gwarancję, systemy koszy cargo, półki Le Mans II, wkłady na sztućce, maty antypoślizgowe, sortowniki firmy Peka dające pełną satysfakcję w użytkowaniu mebli.

Zapewniamy profesjonalny projekt wykonany w programie AUTO-CAD z wizualizacją oraz pełną dokumentacją wymiarową i instalacyjną.
Podkreślamy indywidualizm każdej zabudowy meblowej i staramy się z empatią spełnić oczekiwania Klientów, ponieważ każda kuchnia jest inna tak samo jak różne są życzenia Klientów.

Doradzamy przy wyborze materiałów i rozwiązań, nadzorujemy realizację i montaż zamówionych mebli oraz sprzętu AGD.
Naszym Klientom zapewniamy usługi gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Nie kończymy zamówienia z chwilą wydania kart gwarancyjnych, jesteśmy również do dyspozycji przy wymianie filtrów do okapu, zakupie pasty do czyszczenia zlewu itp…
Przez ponad 20 lat chętnie słuchamy uwag i cenimy sobie bardzo sugestie Klientów.

Zapraszamy do naszego salonu kuchni w Bielsku-Białej przy ul. Nadbrzeżnej 12 oraz na stronę internetową!

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: meble kuchenne, kuchnie, kuchnie na wymiar, sprzęt AGD, zabudowa kuchenna, projekty komputerowe kuchni, kuchnie Bielsko, meble kuchenne Bielsko, kuchnie na wymiar bielsko, sprzęt AGD bielsko, zabudowa kuchenna bielsko, projekty komputerowe kuchni bielsko, kuchnie Bielsko, meble kuchenne Bielsko, meble wolsztyńskie, meble wolsztyńskie bielsko
Grupa: Meble

Stronę odwiedzono: 16185 razy.
Aktualizacja: 2020-11-27 14:49:10
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..