REKLAMA

ARTROLL

Markizy balkonowe standard 245x210 tylko 599 zł do wyboru 10 kolorów tkanin. Jakość ma znaczenie? PROMOCJA !!!  ( więcej na drugiej stronie )

ARTROLL
Rolety, Markizy, Żaluzje
ul. Partyzantów 44
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 /33/ 497 27 37, 509563366, 790-330-340, +48 /32/ 215-00-30
http://www.artroll.pl

PROMOCJA NA WSZYSTKIE MARKIZY 23% RABATU
Artroll - autoryzowany przedstawiciel i dystrybutor regionalny liderów w braży technik osłonowych.
Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz redystrybucją następujących produktów:

- rolet zewnętrznych,
- bram garażowych,
- rolowanych i segmentowych,
- markiz tarasowych,
- markiz koszowych,
- żaluzji pionowych,
- żaluzji poziomych,
- rolet materiałowych,
- oraz okien PCV.

Gwarantujemy wygodną realizację zleceń od pomiaru do montażu bez konieczności wychodzenia z domu.
Zapraszamy również do współpracy Klientów instytucjonalnych, którym oferujemy specjalne warunki współpracy.

1. BRAMY GARAŻOWE czołowych producentów ( między innymi KRISPOL ) dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Oferujemy wszystkie rodzaje bram garażowych, jakie są dostępne na rynku: segmentowe i rolowane. Gwarantujemy sprawdzone rozwiązania, szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym.
Bramy segmentowe zapewniają doskonałą izolację cieplną, gwarantujące komfort i wygodę obsługi w najwyższym standardzie. Wykonane z myślą o wymagających Klientach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne. Bogata oferta sterowań elektrycznych ( Somfy, Nice, Marantec, Belinca) daje możliwość dostosowania funkcjonalności bramy do najbardziej wymagającyh oczekiwań klientów.
2. ROLETY ZEWNĘTRZNE oferowane przez naszą firmę pozwalają na zastosowanie odpowiedniego rozwiązania do wymagań projektowych i architektonicznych. Klient ma możliwość wybrania typu rolet, który jest idealnie dopasowany do wyglądu budynku i oczekiwań użytkowych. W ofercie znajdą Państwo:
- rolety standardowe stosowane w budynkach juz istniejącyh,
- rolety nakładane na stolarkę okienną w systemie BeClever oraz Vegas
- rolety podtynkowe Putz ( szczególnie polecane przy wznoszeniu nowych budynków lub przebudowie)

Polecamy rolety KRISPOL z systemem dodatkowej ochrony przed włamaniem - roleta wraz z zamkiem lub ryglem skutecznie zniechęca złodzieja.

Rolety zewnętrzne to:

- kompletna ochrona prezd zimnem i nadmiernym nasłonecznieniem,
- znacząca oszczędność energii i ciepła - a więc niższe rachunki !
- solidne wykonanie - najwyższa jakość aluminium i PVC,
- bezawaryjna i stabilna praca,
- komfortowa obsługa (ergonomiczne systemy sterowania),
- możliwość systemowego zastosowania moskitiery,
- ochrona przed ciekawskimi i dodatkowa bariera przed nieproszonymi gośćmi.


3. ROLETY MATERIAŁOWE to jedna z najbardziej popularnych form osłony okien przed słońcem oraz oryginalny sposób na poprawę estetyki wnętrza. Dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów pozwalają na osiągnięcie efektowych aranżacji za stosunkowo niewielkie nakłady finansowe.

W ofercie posiadamy setki tkanin w przepięknych oryginalnych wzorach, fakturach i barwach czołowych producentów na świecie i w Polsce. Zapraszamy do rozpoczęcia " "eksperymenów roletowych". Zostań architektem w swoim mieszkaniu !W ofercie również rozwiązania nietypowe i nowatorskie tj: rolety dzień i noc; maty, panele japońskie
4. MARKIZY - mają bardzo szeroką gamę zastosowań. Można je zamontować zarówno nad witrynami sklepowymi, w obiektach na powietrzu, jak i przede wszystkim na tarasach w domu. Chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz osłaniają przed deszczem. Typ markizy można dostosować do warunków jakie panują w miejscu gdzie ma być zamontowana i do powierzchni którą ma zasłonić. Może to być markiza w kasecie, pół kasecie, z daszkiem lub zwykła. Duża liczba wzorów i kolorów poszyć markiz sprawia, że bez trudu dopasujemy ją Twoich oczekiwań

Konstrukcja markizy wykonana jest z aluminium lakierowanego na kolor z palety RAL, co sprawia że markiza jest funkcjonalna i posiada elegancki wygląd. Markizy wykonujemy według indywidualnych życzeń klienta.


Markizy koszowe to idealne rozwiązanie przysłon witryn sklepowych połączone z dodatkową możliwością reklamy na poszyciu markiz .Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: roletki, rolety materiałowe, markizy,żaluzje , bramy, okna ,rolety zewnętrzne, rolety materiałowe,plisy,panele japońskie,moskitery,napędy do bram, napędy Somfy, Faac, Marantek, Nice, Belika, Elero, sterowania, piloty, roletki bielsko, rolety materiałowe bielsko, markizy bielsko, żaluzje bielsko , bramy bielsko, okna bielsko ,rolety zewnętrzne bielsko, rolety materiałowe bielsko, plisy bielsko ,panele japońskie bielsko, moskitery bielsko, napędy do bram bielsko , napędy Somfy bielsko, Faac

Stronę odwiedzono: 21868 razy.
Aktualizacja: 2018-06-13 13:07:08
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..