REKLAMA

CENTRUM MEDYCZNE BIMED

Centrum medyczne Bimed jest czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 11 oraz od 14:30 do 17:30. Zapraszamy!

CENTRUM MEDYCZNE BIMED
Interniści
ul. Krasińskiego 24/7
Bielsko-Biała
tel.: (033) 811-87-74
http://www.bimed.bielsko.pl

Centrum medyczne BIMED posiada niemal 20 letnie doświadczenie w świadczeniu usług lekarskich. Od 2003 nasze centrum posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej i oferuje pacjentom świadczenia medyczne w poradniach specjalistycznych:

 • Chirurgii naczyniowej
 • Dermatologicznej
 • Endokrynologicznej
 • Gastrologicznej
 • Ginekologicznej
 • Internistycznej
 • Kardiologicznej
 • Laryngologicznej
 • Neurologicznej
 • Okulistycznej
 • Pediatrycznej
 • Rehabilitacyjnej

Nasza poradnia internistyczna posiada aparaturę umożliwiającą przeprowadzanie badań USG oraz EKG. W centrum medycznym można skorzystać z usług lekarzy różnych specjalności po uprzedniej telefonicznej rejestracji. Do dyspozycji lekarzy jest laboratorium, które wykona wszystkie niezbędne badania biochemiczne, aparatura ultrasonograficzna, elektrokardiograficzna, audiometryczna, spirometryczna, echokardiograficzna, kolorowy doppler.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: internista, internista bielsko, poradnia internistyczna bielsko, poradnia internistyczna, interna, choroby wewnętrzne, interniści, choroby wewnętrzne, lekarz chorób wewnętrznych, lekarz internista, lekarze chorób wewnętrznych, oddział chorób wewnętrznych, oddział internistyczny, poradnia chorób wewnętrznych, poradnia internistyczna
Grupa: Interniści

Stronę odwiedzono: 11020 razy.
Aktualizacja: 2018-06-18 09:39:40
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 2

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
Avatar
Pacjent
Krzysztof Bizoń to osoba której powinni zabrać uprawnienia do wydawania opinii lekarskich i zamknąć ten cały ,,bimed".
Nie ważne jest dla niego USG kierujące na operacje pacjenta opisane w kartotece przekreślił wyskakując z pretensjami ze tego się nie wpisuje(było w prawidłowej rubryce).
Kto daje uprawnienia takim ,,szarlatanom" albo cudotwórcą
co potrafią wyleczyć w parę sekund? Gość się nie liczy ze zdrowiem przychodzącej do niego osoby tylko zaraz podpisuje zdolność
2018-10-24, 16:56
Ocena: 100%
Odpowiedz
Oceń komentarz:
Avatar
Agata
Zdecydowanie na NIE! Byłam umówiona do neurologa na godz. 15;45 z Luxmedu. Byłam wcześniej, o 15;30 stanęłam w kolejce do recepcji, przede mną ok 7 osób. Do biurka Pani Pielęgniarki dotarłam o 16:30- w międzyczasie Pani znikała na kilka minut, pobierała pacjentom krew, inni ludzie podchodzili, zadawali pytania, uzupełniali dokumenty. Kiedy powiedziałam, że byłam umówiona na wizytę 45 min temu, w kolejce stoję od godziny, otrzymałam informację, że neurolog WYSZEDŁ. W zamian za to zaproponowano mi, że może mnie przyjąć internista (!!!), a neurolog w kolejnym tygodniu. Dawno nie spotkałam się z taką dezorganizacją oraz brakiem poszanowania pacjenta. Stanowczo odradzam, chyba że macie za dużo wolnego czasu oraz nerwy ze stali.
2017-09-07, 20:39
Ocena: 100%
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..