Bielszczanka Natalia Janoszek jako pierwsza Polka będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie miss Supermodel International. Możemy pomóc naszej krajance oddając na nią głosy w internetowym głosowaniu.

Supermodel International, jako jedna z niewielu tego typu imprez została objeta patronatem Missosoology.org, czyli największego portalu zajmującego się międzynarodowymi konkursami miss. Pod jego patronatem organizowane są takie wydarzenia, jak Miss World, Miss Universe, czy Miss Earth.

Konkurs odbędzie się w dniach 27.08 - 6.09 w Tajlandii. Wielka gala finałowa została zaplanowana na 5 września w Bangkoku. W konkursie bierze udział ponad 50 piękności z całego świata. W tym gronie znalazła się bielszczanka Natalia Janoszek, która w czerwcu została wybrana Supermodel Poland 2012.

- Jestem pierwszą Polką wybraną do udzialu w konkursie i jestem zaszczycona, że mogę reprezentować Polskę i bielską Agencję Grabowska Models na tak prestiżowym konkursie - mówi Natalia.

Aby liczyć się w wyścigu o miano najpiękniejszej Natalia potrzebuje naszej pomocy. Wystarczy oddać na nią swój głos na oficjalnej stronie konkursu. W tym celu na liście kandydatek należy wybrać "Poland", a następnie kliknąć "VOTE" poniżej. Swój głos można oddawać co 6 godzin do 4 września włącznie.

mdp