REKLAMA

Centrum Sztuki Kontrast, DK Włókniarzy

Centrum Sztuki Kontrast, DK Włókniarzy
Domy i ośrodki kultury
ul. 1 Maja 12
43-300 Bielsko-Biała
http://www.cskontrast.republika.pl
Stowarzyszenie Centrum Sztuki KONTRAST znajduje się w piwnicach Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej przy ul. 1 Maja 12. Członkowie Centrum stworzyli własnymi siłami kameralną sceną z widownią dla ok. 40 osób. U podstaw założenia Kontrastu w 1986 r. legło stworzenie nie tylko amatorskiego - czy raczej ochotniczego - zespołu teatralnego, ale przede wszystkim grupy przyjaciół, których celem jest praca w służbie ideałów Prawdy i Kultury pro publico bono.

Obecnie, pomimo tego, iż część członków Stowarzyszenia profesjonalnie zajmuje się aktorstwem, ideały te pozostały aktualne. KONTRAST jest wspólnotą ludzi, którym działania teatralne stwarzają możliwość wypowiedzenia się o swoim rozumieniu Człowieka, Świata, Literatury i Sztuki, wyrażenia swojego stosunku do życia, jak i siebie nawzajem.

Dzięki spektaklom staramy się promować aktywne uczestnictwo w życiu społeczności lokalnej, kulturze i sztuce. Uczestniczą w nich zarówno aktorzy zawodowi, jak i niezawodowi, dając dowód i przykład tego,że realizacja pasji – nawet odległych od codziennego życia - jest możliwa. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych projektach wszystkie osoby, którym Teatr i promowane przez nas ideały są bliskie.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę


Stronę odwiedzono: 11081 razy.
Aktualizacja: 2011-06-15 14:36:50

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..