REKLAMA

Biuro Promocji i Wystaw Astra

Astra jest obecna na rynku  od 1993 roku. Głównym kierunkiem działania firmy jest wspieranie przedsiębiorczości poprzez świadczenie usług okołobiznesowych, pomoc w realizowaniu strategii firmy na rynku krajowym i na rynkach zagranicznych.

Biuro Promocji i Wystaw Astra
Media reklamowe
ul. Sixta 5
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 811 93 20, 811 93 21
http://www.targibielskie.pl/

Biuro Promocji i Wystaw ASTRA zostało uhonorowane nagrodą w formie statuetki przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w uznaniu zasług w promocji polskiego budownictwa oraz otrzymało Złoty Kask z diamentem za całokształt działalności od Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.

Organizacja targów, wystaw, konferencji i spotkań biznesowych jest głównym kierunkiem działania naszej firmy, obecnej na rynku od 1991 roku.

Specjalizujemy się w organizowaniu międzynarodowych targów budownictwa w regionie trans granicznym polsko-czesko –słowackim, targów budowlanych w Tychach oraz targów branżowych – edukacyjnych oraz targów nieruchomości . Umożliwiamy pozyskiwanie nowych kontaktów, a w konsekwencji budowaniu więzi biznesowych i zaufania partnerów.

Wspomagamy działania promocyjne polskich firm na rynkach zagranicznych poprzez udział w w targach zagranicznych, misjach gospodarczych i wyjazd studialnych. Pomagamy pozyskiwać dofinansowane z funduszy unijnych.

Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę i organizację, solidność i terminowość.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Biuro Promocji i Wystaw Astra

Stronę odwiedzono: 9962 razy.
Aktualizacja: 2014-10-30 13:52:42
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..